Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy elhívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy elhívjon valahova?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú aki tetszik. Szerintem Ő nem sejti hogy nekem tetszik,Ő már próbálta kimutatni, viszont én akkor eléggé közömbös voltam :( Mit tegyek? Nem hinném hogy találkozunk mostanába, de annyira idegesít, mert nekem is tetszik, de hát utólag okosabb az ember. Viszont nyomulni se szeretnék, általában kivárom még elhívnak valahová.
2011. nov. 5. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Utalj rá hogy bejön, hogy szimpatikus neked,próbálj érdeklődi beszélgetni vele, lehet hogy ő sem könnyű eset, szóval arra hogy elhívjon lehet nem kerül mostanában sor, de ha kitartó vagy és tudod hogy nincs senkije akkor hajts rá, hajrá!
2011. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. nov. 5. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszolónak igaza van. És szerintem, hogyha úgy sem megy akkor a lány is nyugodtan elhívhatja a fiút, semmi nincs benne. És az is lehet hogy a fiú nem mer elhívni, akkor nyerd el a bizalmát pl. mesélj többet magadról, mondj el neki titkokat. "Ő már próbálta kimutatni, viszont én akkor eléggé közömbös voltam" ha nagyon undok voltál akkor kérj tőle bocsánatot. és mindig légy őszinte :) remélem összejön. sok szerencsét :)
2011. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!