Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki hogy elhívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki hogy elhívjon valahova?

Figyelt kérdés
nem akarok tolakodónak hatni neki de nagyon tetszik egy fiú és szeretném ha elmennénk valahova de én nem akarom elhívni mert ha nem tetszem neki égés mert ismerem és minden nap látom és nem szeretném ha eltávolodna tőlem emiatt:(msn-en írogatok neki meg ő nekem
2010. aug. 8. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozhatnál valami olyasmivel,hogy valamikor el kellene menni strandra pl vagy ilyesmi.Ha ne adj Isten ismered annyira,hogy tudod mit szeret csinálni azzal kapcsolatos javaslatokat is tehetsz(pl szeret madarakat fényképezni,akkor mehettek erdőbe).
2010. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
például: jó lenne megnézni a moziban ezt meg ezt a filmet..
2010. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
PL: hívj el valhova!
2010. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj, de megkívántam....a fagyit. :)
2010. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D nekem si hasonló őroblémáim vannak jelenleg , de talán probáld emg ugyhogy ne legyen tul egyértelmű és akkor nem is lesz akkora égés ha nemet mond mert akkro modnhatod késöbb hogy: de hát én nem is erre gondoltam
2010. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért vigyázni kell ezzel a "Hű, de megnézném azt a filmet" típusú rávezetéssel. Ha bele is megy a moziba, azért ne úgy menj oda, mint egy randira. Velem volt ilyen: egy lányismerősöm felvetette, hogy nézzünk meg egy (horror) filmet. A mozi előtt találkoztunk, és ő teljes harci díszben volt, és teljesen úgy viselkedett, minta ez egy szerelmi találka lenne. Szép volt meg minden, de engem annyira zavarba hozott... Mondom, jóbarátok voltunk, és meg is fordult a fejemben, hogy belevághatnánk, de akkor betojtam. :) Régen volt már!
2010. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LoveGame ***** válasza:

Szia!

Tényleg az a lényeg, hogy valami magas labdát adj fel, amivel utalsz a randira, de ő hívjon el, mert ettől érzik magukat a férfiak férfinak! Meg sem fordul a fejükben, hogy te vagy a kis trükkös;)

Puszi

2010. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ismerem persze
2010. aug. 9. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!