Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt tűzoltók, rendőrök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szederke21 kérdése:

Vannak itt tűzoltók, rendőrök, akik szívesen ismerkednének? =)

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 18:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Akkor örülök, van,aki besértődik a hasonlataimon, pedig szerintem semmi kivetnivaló nincs bennük:DDD


Egyetértek a kérdezővel egyébként, egy normális kapcsolatot ez nem ingat meg :)

2011. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Jó, hogy vannak még ilyen lányok/nők amúgy. Még csak tanuló vagyok (Miskolci Rendészeti Szakközépiskola), de már észrevehető a Rendőri hivatás előnye+hátránya ilyen téren... Elég sok szakasztársam(=osztálytárs) szakított a barátnőjével, mert nem tudnak eleget találkozni, az egyik esetben a csaj félre is lépett... Azt meg, hogy a legtöbb nő/lány nem mer a szemükbe nézni onnan tudom, hogy míg távol vagyunk, addig néznek, de amint közelebb érünk, már elfordítják a fejüket...:D Mikor hátranézünk, akkor néznek utánunk, de szintén hirtelen elkapják a legtöbben a tekintetüket. Persze vannak/voltak kivételek :P


19/F(lehet mondani, hogy fiatal vagyok. Igen, beismerem. De azért van valami fogalmam erről a dologról...:))

2011. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ez mindenkivel így van :)

Szóval, ha nem lennél rendőr, és tetszenél valakinek, az ugyanúgy elkapná a fejét.

Legutóbb rávigyorogtam egyre, remélem összefutunk még :D

2011. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Szegény lányok, milyen ijedősek =D

Mellesleg, köszi a pozitív hozzászólást. Én annak örülök, hogy vannak, akik így látják, és nem azt mondják, hogy "mit akarok én a rendőröktől?!" =)

2011. nov. 4. 20:31
 25/28 anonim ***** válasza:
Elég sok ember utálja a rendőröket, de pont az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Őszintén szólva nem értem mi bajuk... Azért, mert "csesztetik" az állampolgárokat. De ha nem adnak okot a "csesztetésre" , akkor nem lesznek "csesztetve", ennyire egyszerű.
2011. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbben divatból csesztetik őket...
2011. nov. 4. 21:03
 27/28 anonim ***** válasza:
Lehet van benne valami.. :)
2011. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 misipat83 válasza:

Bizony vannak itt, ilyen emberek, de mi is az ami érdekel benneteket?-Anyagi helyzet? Hitelre tudtam venni házat, de teljesen berendezni még nem sikerült, mindig néznem kell mit vásárolok, lassan megengedhetetlen lesz, hogy kutyát tartsak!

A munka nehézségei?

-Ha egy baleset történik, hosszú órákat kell a sötétben, a hóban, ködben, vagy esőben kint állni egy főúton és forgalmat irányítani, miközben a Román kamionos az utolsó pillanatokban vesz észre- mert a zseblámpád már lemerült-

Az édesanyával is neked kell közölni, hogy elhalálozott a gyermeke-sőt volt, hogy a fekete nejlont tartottam, amíg a

13-éves halott srác édesanyja a gyereke kezét simogatta-

Igen van, hogy éjszakás szolgálatból éjszakásba megyek -pl. halottak napján-saját apámra nem tudtam kellően vissza emlékezni, mert sietni kellett.

Évente elég komoly fizikai, pszichológiai és egészségi feltételeknek kell megfelelni-miközben a saját háztartásod is rendbe kell tartani-nem igazán akarod már magad még edzéssel is terhelni.

Szórakozni nem járhatok el, mert a legtöbb szórakozóhelyen rendőrként kellett már intézkedned-feljelentetted már a tulajt, mert a szomszédnénit zavarta a hangoskodás... stb

Ez azért jól esik, hogy vannak még olyan nők akik valamiféle megbecsülést, érdeklődést képesek mutatni :)

Nem csak az állampolgárok csesztetéséből állunk ki, nagyon sokakat nem csesztetünk, csak figyelmeztetjük, de már sokan-és főleg a lányok- ha hozzájuk szól egy Rendőr már rögtön feldúltan, agresszívan-mondhatnám bunkón reagálnak... Ha valakit érdeklek nyugodtan keressen és írjon rám!

2011. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!