Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt tűzoltók, rendőrök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szederke21 kérdése:

Vannak itt tűzoltók, rendőrök, akik szívesen ismerkednének? =)

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 18:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Miért tetszenek nektek annyira a rendőrök ? :)Bezzeg ha megláttok egyet, alig mertek a szemébe nézni :D
2011. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én bele merek nézni,csak mindig beégek.

Múltkor kifordult a bokám, mikor rájuk néztem, azelőtt elfelejtettem kinyitni a kocsimat és mikor a kilincset feszegettem akkor nem nyílt, kész röhej volt:D

Szóval nagyon szeretnék már úgy találkozni rendőrrel, hogy nem égek, mint a rongy :D

2011. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Miért ne mernénk a szemükbe nézni amúgy? =D
2011. nov. 4. 20:06
 14/28 anonim ***** válasza:

:D Majdcsak eljön az a nap is:D De annak tudatában is szivesen ismerkednétek, (akár komoly kapcsolat is szóba jöhetne), hogy bármikor berendelhetik őket, valamint néha elég veszélyes hivatás, illetve előfordulna az, hogy megbeszéltek egy közös programot, és nem tud elmenni, mert épp behívják. Ha a szolgálati idő ú gyesik, akár hétvégén, ünnepnapokon is berendelhetik. Egyik tanárom szerint hivatásos személyként "néha könnyű becsajozni, de viszont a nőt megtartani nehéz!" A fentebb említett okok miatt.

Kérdező, miért nézel fel rájuk?

2011. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Jó, rájuk mer nézni a legtöbb csaj/nő, de kb 1-2 másodperc múlva el is fordulnak, aztán meg csak azt vezsik észre a rendőrök, hogy lesnek utánuk :D
2011. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Persze!

Alapból az én hivatásom is olyan, hogy nincs olyan, hogy ünnep, semmi.

Engem ez egy percig sem zavarna.


Másrészről ha zavarna, akkor is kárpótolna az egyenruha :D

2011. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Met? Te az egyenruhába lennél szerelmes, nem a személybe? :D
2011. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy :D Mondom kárpótol :D

Ez olyan, és már elnézést ezért a példáért, nem bántás, de mondjuk mérges vagy a kutyádra, utána rád néz azokkal a nagy szemeivel és máris nem haragszol :D

2011. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kapcsolat nem azon múlik, ha néha (vagy akár sokszor) le kell mondani egy találkozót emiatt. Akik normális emberek, azokkal meg lehet ezt beszélni és megértik.
2011. nov. 4. 20:17
 20/28 anonim ***** válasza:
Ez a kutyás dolog jó hasonlat:D A lényeg érthető ! :P
2011. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!