Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok ilyen emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek, hogy kihozzam magamból a legtöbbet. Öltözékem mindig tökéletes, a bőröm is elég szép és az alakommal sincs nagy probléma, viszont annyira csúnyának látom a fejformámat és a fejemet, hogy úgy érzem, én vagyok a világ legcsúnyább embere. Úgy érzékelem, mindenki rajtam röhög, ha meglát az utcán vagy az egyetemen, illetve nem is tudnak rám nézni az emberek, amikor velem kommunikálnak. Annyira utálom magam és ez az állapot jó néhány hónapja tart.
2009. máj. 2. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Menj el orvoshoz, ez már klinikai eset...:)

Ilyen mértékű önbizalomhiányt...hát... még nem láttam:D

23/F

2009. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Szia,

elég súlyos önértékelési zavarban szenvedsz!

Nem vagyok orvos, de lehet, hogy szakemberhez kellene fordulnod.

Az ismerőseid mit mondanak rólad? Kérdeztél már meg valakit a "fejeddel" kapcsolatban?

Csak néhány hónapja látsz mindent rosszabbnak?

Fel a fejjel! Tényleg fordulj szakemberhez!

Egy ismerősömnek (lány) hatalmas orra volt, de plasztikai műtétet kapott a szülinapjára. Szóval megszépült.

Nem rajongok a plasztikai sebészekért, de lehet, hogy tudnának segíteni, ha valami nem szabályos az arcodon.

De legelőször magadban kell rendbe tenni a dolgokat. Az anorexiások is kövérnek látják magukat a tükörben, nincs egészséges testképük önmagukról.


Remélem tudtam segíteni.


Mimi (25/L)

2009. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gondolom ez olyan lelki válság szerű lehet nálad. Vagy nem volt még párod,vagy szakítottak veled,erre tudok gondolni. Ez normális dolog, hogy az ember néha rondának látja magát,főleg ha nem sikerül párt találni sokáig. Pl nekem van barátom, de a mai napig sokszor azt érzem,hogy jobbat is találhatna, meg csúnya vagyok hozzá, az alakom meg olyan mint egy 10 évesé,mert kicsi a mellem, stb..pedig tudom,hogy nagyon szeret a barátom, és semmi baja nincs velem. De ez akkor is bennem van, és szerintem ezzel sokan vannak még így. Próbáld meg valahogy elfogadni magad, én ilyenkor mindig azt nézem,hogy rosszabb is lehetnék, nézek ronda nőket, meg kövéreket és ez egy kicsit megdobja az önbizalmamat. Az is segít,hogy tudom,a sok nő a címlapokon mind mű, és fotoshopos. Tehát senki nem tökéletes, és hacsak nem vagy quasimodo külsejű, akkor nincs veled semmi gond. :) Szerintem idővel el fog múlni, próbáld magad lekötni valamivel, legyél a barátaiddal vagy a családoddal, szervezzetek programokat, szórakozzatok, és próbálj meg ne magadra koncentrálni! (és nézd az utcán a csúnyákat :P)

2009. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van párom és boldogok is vagyunk együtt, de akkor is... Tegnap is végig mentem néhány forgalmasabb utcán és úgy éreztem, hogy mindenki elkezdett röhögni, amikor elmentem mellette. Egyébiránt meg az egész fejemre ráférne egy plasztikai műtétsorozat. Csúnya a fülem, az orrom, a szemem, a szemöldököm, a szám közepes illetve maga a fejformám is olyan idióta. Tényleg az én fejem a legcsúnyább a világon. Nem is tudnak rámnézni sem az emberek vagy ha igen, akkor röhögésbe fullad a pillantásuk.
2009. máj. 2. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennél fel egy képet magadról? Megmondanánk mi hogy csúnya vagy-e! Ha van párod is ezt érzed? Akkor viszont tényleg baj lehet veled. Lehet tényleg jót tenne egy kis önbizalomfejlesztő kurzus,vagy pszichológus. Így nagyon rossz lehet élni, hogy folyton ezt érzed. :(
2009. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Testképzavaros vagy. Jó az alakod, igényes vagy, van barátod is, adsz magadra minden szempontból. Mi a probléma?
2009. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint te. Azzal a különbséggel, hogy nincs barátom. Nekem ez a megfelelési kényszer onnan jön, hogy általánosba állandóan szekáltak az elálló füleim miatt. Most már nem nagyon látszik, nyáron műtik, de mindig azt érzem, hogy ronda vagyok. Az utcán megyek, állandóan azt hiszem hogy kiröhögnek meg minden. Szerintem rohadt sz@r érzés.
2009. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az szamit amit masok latnak, mert az igazi erteked nem latszik.Minden zsak a foltjat megtalalja ne aggodj,de te mar megis talatad?Mit akarsz meg. Elvezd a napot es orulj az eletnek, meglatod ha a kornyezeted szepnek talalod, magad is szepnek fogod latni. Valaki eppen az ilyen csunyat szeretiakinek majd te jelented a BOldogsagot....
2009. máj. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!