Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány csak nem tudok közeledni felé mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lány 1 évvel fiatalabb mint én. Én 17 a lány meg 16 néha szoktunk beszélgetni mikor kint van a teniszpályán játszani ahová án szinte nyáron minden nap megyek. Szerintetek hogy közelítsek felé?
2009. máj. 1. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hívd ki egy teniszmérkőzésre! :)
2009. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
jaja ez nem is rossz ötlet:)) légy laza és hívd ki egy mérkőzésre, de ne komoly fejjel menj, hanem kicsit bugyután:) azt legtöbb csaj szereti:), utánna meg megbeszlheted vele h hogy játszott, meghívod vmire többi meg már megy magától
2009. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De akár felvehetnéd msn-re is és beszélgethetnél vele. Adj jelzést neki, arra, hogy tetszik neked. Például megdicsérhetnéd a frizuját, a ruháját, a játékstílusát, stb.

Sok sikert:)

2009. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hívd ki egy teniszre.

Jesszus, ezt ne nagyon...


Csak, hogy az is értse, akinek gőze nincs a teniszhez:


Egy 17 éves fiú rongyá ver egy 16 éves lányt. A Fiú (férfi) és női mezőny között olyan klassziskülönbségek vannak, hogy a Magyar felnőtt ranglistaelső (aki kb 200-ban van a világranglistán) rongyá verné a női világelsőt. Sőt, valójában bármelyik 17 éves TOP játékos (17 éves korosztályban) rongyá verné a női világelsőt.


Így kihívni egy 16 éves csajt nagy szívás, mert ha 0-0ra vered az nem volt jó randi ha meg vesztesz az nagyon gáz.

2009. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

méér max eljátssza hogy tök balféken játszik .. amugy én is kiakartam ezt írni...!!

szerintem várd meg amig végez és beszélgess vele utánna ha már játszani nem lehet.

2011. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!