Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjam fel, vagy mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több éve van egy fiú az életemben, úgy mint egy egyszerű barát. De nekem már régóta többet jelent mint csupán csak barát. Nem merem el mondani neki, és elég gáz is lenne. Mindenki szokta mondani, meg én is úgy érzem, hogy neki sem CSAK barát vagyok. Tulajdonképpen mindig közelebb kerülhetnénk egymáshoz, csak egyre ritkábban találkozunk. Ezt úgy értem, hogy találkozunk, utána tűz és rá 3 vagy 4 hétre már nem lobog annyira, hogy csak egyre nagyobb legyen. Biztosan hülyén hangzik amiket mondok. Lehet, hogy hagynom kellene de nehéz, és lehet, hogy utána egész életemben bánnám. Nem tudom. Mit tegyek?
2011. okt. 12. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

így van ! meg fogod bánni az egészet HA!


Nem vallod be neki hogy mit érzel! Ne félj, ki tudja mit halasztasz el.


Ha talál majd mást és látod h mással milyen jól elvennak és más lánynak fogja a kezét akkor szomorú leszel és bánni fogod.....


valld be neki amit érzel!


Uy is ritkán találkoztok...lehetne sűrűbb is ez a találkozás nemde?? :)

2011. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen beszélgessetek el ezekről a dolgokról mert lehet ő is így érez csak annyira beszari mint én, kinevetni hidd el nemfog :D sok sikert!
2011. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ,hogy többet szeretnél barátságnál.Ő is többet érez,de nem merte megpróbálni mert félt,hogy ezzel elveszít.
2011. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

így van, fél h elveszít.. és nem meri....


szerintem mind a 2-en ugyanazt érzitek csak egyikőtök sem mer lépni, egyikőtök sem meri kimondani! :)

2011. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hogyan mondhatnám el?:S
2011. okt. 12. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:

noss...


hány évesek vagytok?

milyen messze laktok egymástól?

mikor találkoztok legközelebb?


amúgy a legjobb lenne élőben, de ha nem megy mert úgy kicsit félsz és nem tudnád elmondani, vagy nem tudtok még találkozni , akkor hívd fel, vagy írj sms-t vagy e-mailt végső esetben....


de ahogy én érzem tuti marad az e-mail vagy a faccombuk... :)


Egyszerűen: mondjuk itt egy példa DE! csak példa!

"szia! fogalmam sincs, hogyan kéne elmondanom amit most mondani akarok, de elmondom mert már nem bírom tovább! Úgy érzem ez vagy mindent vagy végleg semmit kapcsolat lesz. De tudod kell, hogy beléd szerettem!!! Azt hittem nem fogok, de minden nap rád gondolok, és többet szeretnék annál ami most van, szeretnék minden nap veled lenni, melletted ébredni, mert már nem tudlak kizárni az életemből és nem is akarlak. Nagyon szeretlek, és már nem bírom tovább nélküled." :D valami hasonlót......


Vagy csak mond meg neki röviden, hogy: beléd szerettem és úgy érzem szerelmes vagyok , lettem beléd, nem bírom tovább nélküled!

2011. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16, a város másik végén lakik, (kis város de akkor is), azt hiszem jövőhét szombaton. Én igazából jobban híve vagyok az élőbeszédnek, és remélem sikerül erőt gyűjtenem ahhoz, hogy elmondjam. Félek, ha így megszakadnak a dolgok. Nem tudom. Minden esetre köszönöm mindenkinek aki szánt egy kis időt most rám!(:
2011. okt. 12. 20:16
 8/8 anonim ***** válasza:

hajrá!!! nehogy feladd! Kell neked vagy nem????


Persze, hogy kell!!! Akkor gyerünk!

2011. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!