Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnék egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék egy nem alkoholizáló lányt?

Figyelt kérdés

Már annak is örülnék, ha nem részegedik le egyszer sem. Szerintem a legrosszabb drog az alkohol, mert szinte tabutéma a nem fogyasztása. Még a füvezést is jobban tűröm.


20/F


2011. okt. 4. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem iszok és nem drogozok.

De már lefoglaltak :)


22N

2011. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: Hát, igazán köszönöm a megelőlegezett bizalmat, nagyon kedves! :)
2011. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Na végre valaki aki egy ilyen lányt keres. Nem szoktam inni, max csak megkóstolom ha nagy ritkán elmegyünk valahová. Bulizni nem szoktam, de lehet kénytelen leszek ha ismerkedni akarok. Részeg még nem voltam, de ha alapból jól érzem magam akkor volt, hogy annak néztek. :D

Ha gondolod írj privit.


20/l

2011. okt. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Alkohol elvonón, ott éppen nem isznak.
2011. okt. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szóval te füvezel.

Bocs ez lemaradt az előbb.

2011. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Disco-ban, kocsmákban, detoxokban... sok sikert
2011. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom te hol látsz részeg lányokat állandóan.

22 éves vagyok és én is úgy vagyok az alkohollal, ahogy a 23 éves leányzó írta. 3-4 havonta megiszunk egy-két pohár bort a lányokkal és kész.

2011. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én szoktam inni, de mindig mértékkel, egyfélét. Egyébként meg megbecsülöm az alkoholt, érdekel az alkoholkultúra. Szerintem nem szabad élből elutasítani minden alkoholt, sőt meg is lehet becsülni. Szerintem a minőségi borokat, finom pálinkákat, jó pezsgőket stb. nem kell alábecsülni, hogy az is "csak alkohol", ezek rengeteg munka eredményei. Még a sört is lehet intelligensen inni. Szóval szerintem nem az alkoholivás, hanem az alkoholfogyasztás milyensége a mérvadó. Aki azzal a céllal kezd el inni, hogy lerészegedjen, az utcán, sötétben, műanyagpalackkal, az valóban elítélendő. Ha egy jó baráti társaság koccint egyszer, esetleg kétszer, azzal nincs probléma. Csak el akartam ezt mondani, mert zavar, hogy néhányan ennyire semmibe veszik a normális alkoholfogyasztás hagyományát, méltóságát.


Egyébként pedig jó hogy így gondolkodsz, mintsem te is minden második este seggrészegre innád magad.

Én sem drogozom, én sem rúgok be soha, de néha egy-egy ágyas pálinka (no nem a fütyülős:) )lemegy a barátokkal.

18L

2011. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"Szóval te füvezel.

Bocs ez lemaradt az előbb."


Nem, de egy beszívott embert jobban megtűrök, mint egy részeget. Meg általában normálisabbak, mint a minden hétvégén az árokban hempergő emberszabásúak.

2011. okt. 5. 20:02
 20/20 A kérdező kommentje:

18L:


Én is valahogy így gondolom, csak talán engem több olyan ember vesz körbe, akik minden bulin berúgnak.

2011. okt. 5. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!