Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen jelzéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen jelzéseket szoktatok adni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mert most udvarolok valakinek..

Egyértelmű és nem olyan egyértelmű jelzések is jöhetnek..


2011. okt. 2. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem vagy közömbös,édesen mosolyog rád,zavarba van,ragyog a szeme,teljesen máshogy viszonyul a dolgokhoz,mint egy közömbös emberhez.észreveszed úgyis.

20l

2011. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hat ha nkm tetszik egy pasi akkor szemezek vele ,mosolygok egy picit es mikor olyan a tema hogy kacagni kell akk mikor nevetek ra nezek ha en is bejovok neki akkor o is altalaban ram nez , es ha tenyleg nagyon tetszik akk megprobalok beszelgetni vele ....:P
2011. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik valaki, nem szoktam jeleket küldeni, mert nem vagyok valami bátor. Mondjuk azért rámosolygok, hogy tudja, szimpatikus nekem.
2011. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Én megvakarom a p*nám!
2011. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ahogy észreveszem szünetekbe rám néz elég sűrűn, ahogy észreveszem bejövök neki :D (Csak be ne süljek..:/)
2011. okt. 2. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Én például ha látom hogy valaki nagyon udvarol, akár bejön az illető akár nem, mindig kerülöm valahogy a tekintetét, és ha látom hogy figyel direkt nem nézek rá vagy úgy teszek mintha nem tudnám hogy figyel. Esetleg ha ő kérdez vagy valami akkor hajlamos vagyok nagyon vigyorogva és figyelve válaszolni vagy reagálni rá. Hirtelen ennyi. Nehezen tudok jelzéseket adni:)
2011. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ne nagyon hagyatkozz ezekre a jelekre...engem kb úgy koptatott le egy lány h a jelek alapján ez lett volna az utolsó ami eszembe jut..pedig minden stimmelt aminek kellett...a közelemben mindig kereste a tekintetemet..ha beszéltem vele vigyorgott mint a tejbetök és állandóan a haját igazgatta...amikor ment el mindig nézegetett vissza..ha ott voltunk egy társaságban mindig engem bámult és ezek után el lettem diszkréten küldve...ezek után nemtom mennyire lehet bízni ezekben a jelekben...lehet h egyén függö de akkor meg pont azért nem bíznék a dologban mert egyénenként változó...
2011. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az előző csajnál velem is pont ez volt, de ő egy ribanc volt.. és nem hiszem h 2 ilyen egymás után lenne...
2011. okt. 2. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Az itt felsorolt jelek mind olyanok amiket olyan nők küldtek akik nem akartak tőlem semmit. Magyarul marad a telepátia mint kommunikációs eszköz. :)
2011. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szilvás buktát, mert azt szeretem
2011. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!