Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszik nektek egy fiú milyen jelzéseket adtok neki? Hogyan viselkedtek, ha megjelenik egy srác, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnak semmi jelet, azt várják, hogy gondolatolvasók legyünk.
2010. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én általában akkor rontom el amikor már tetszik előtte minden ok, jókat dumálunk stb, de ha már tetszik annyira meg akarok felelni neki, hogy elrontok mindent, görcsös vagyok nem természetes, sajnos...
2010. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én eléggé rosszul csinálok mindent, mert hiába tetszik valaki természetes módon viselkedek. Valamiért nem tudok görcsölni meg semmi, persze addig míg meg nem tudja h bejön nekem :S
2010. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha félénk akkor nem nagyon mer majd szemedbe nézni,

ha meg határozott akkor rögtön elkezd mosolyogni mikor rád néz

2010. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, nálam ez nem tudatos, de valószínűleg sokféle jelzést adok.

Pl azt tudom, hogy ha egy olyan srác a szemembe néz, aki tetszik, akkor zavarba jövök, és ha zavarban vagyok, akkor mindig mosolygok. De tudatosan nem próbálok meg valahogyan viselkedni, vagy a tudtára adni. Ha én tetszem neki, akkor úgyis meg fogja tenni az első lépést...

2010. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a legfőbb ismérve ha tetszel egy lánynak hogy a haját elkezdi csavargatni.
2011. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy, hogy keresem a társaságát, sokat beszélek vele, próbálok minél többet vele lenni.

Mosolygok rá, próbálom jó humorral, stb elképráztatni.

2011. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pl. pirulok veszettül. Aztán... nem is tudom, de valószínűleg látszik az azért... Mondjuk erőlködik a lány, hogy őt nézd, vagy hogy a közeledben tudjon maradni. Ilyenek... :)
2011. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én próbálok többször a közelében lenni.. Ha vele vagyok beszélgetünk közbe csavargatom a hajam szexisen rágom a szám, titokzatosan nézek rá, és ennyi.. Ez mindig leveszi őket a lábukról.

15/l

2011. jún. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!