Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan fiú akiknek a kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú akiknek a kicsi mell jön be?

Figyelt kérdés

mert úgy érzem engem pont ezért észre se vesznek a fiúk:(

pedig már 20 is elmúltam és semmi...pedig nem vagyok rémség


2011. szept. 30. 16:14
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Ha-ha-ha:D
2011. okt. 1. 00:24
 52/57 anonim ***** válasza:
'szerinted??? mert nem válogathatok a jobbnál jobb pasik közül :) ' ehh... talán keress átlagos pasikat, akiknek nem feltétlen a csöcsméret a mérvadó
2011. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
:D ... Kösz... Megfogadom.
2011. okt. 2. 14:14
 54/57 anonim ***** válasza:

Nem akartam ilyen hangnemben válaszolni, csak az a sor eléggé 'felidegesített'. Nekem ez jött le belőle: egoista vagy és a melleden kívül minden tökéletes rajtad és tökéletes macsó pasit akarsz magadnak.

Amúgy nekem a vékony alak jön be és ahhoz a kisebb mell szép, szerintem.

2011. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
én egoista?? szerintem ilyet nem kéne mondanod ha nem is ismersz, lehet hogy nem vagyok tökéletes de legalább a saját testemmel meg vagyok elégedve és csak a melleim miatt rimánkodok
2011. okt. 2. 15:01
 56/57 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy csak most válaszolok. Kicsit félreértettük egymást, nem én írtam neked pm-met, csak vki írt előtted nekem:D és azt hittem, hogy az te voltál. Amit te írtál pmben sincs túl messze végülis (kinek mi a messze..:D), (bár azért azt se mondom, hogy köpésnyi távolság).


Egyébként köszi, hogy válaszoltál a kérdésemre, és nagyon sajnálom, hogy van köztünk ez a 4 év korkülönbség a javadra, mert úgy tűnik, abból kiindulva, amit oda írtál, hogy nagyon hasonló pár dologban a véleményünk, és az igényünk az ideális társ szempontjából. :)

2011. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
ja xD de ciki:)
2011. okt. 2. 21:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!