Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan fiú akiknek a kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú akiknek a kicsi mell jön be?

Figyelt kérdés

mert úgy érzem engem pont ezért észre se vesznek a fiúk:(

pedig már 20 is elmúltam és semmi...pedig nem vagyok rémség


2011. szept. 30. 16:14
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
Nem azért nem tetszel a pasiknak, mert kicsi a melled... Istenem, ez olyan hülyeség, már ne haragudj. Oldalakon át sorolhatnám a kis mellű színésznőket, akikért pasik ezrei olvadoznak. Lehet, hogy nem vagy olyan szép, mint amilyennek tartod magad, vagy a hozzáállásoddal/viselkedéseddel van a baj.
2011. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
Hidd el, mi is félünk. :D De amúgy az általános tanács az szokott lenni, hogy nézd meg a fiúkat, akik tetszenek neked, járműveken pl. Ha ő is rád néz, akkor mosolyogj rá. Ha visszamosolyog, akkor jó úton jársz.
2011. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy egy szépség vagyok, átlagosan szép vagyok, és nem feltűnően elmaszkírozott csinibaba.


oké megpróbálom köszi a tanácsot:)

2011. szept. 30. 17:15
 24/57 anonim ***** válasza:

Hallod most a célpontom egy 9.es lenne olyan kis félénk, kismellű:D


Én lehet beteg vagyok de sztem a kicsi sokkal jobb mint a közepes vagy a nagy :D Am meg örülj neki nem fog lógni 30 évesen xd


Miskolci vagy-e?:P Hátha összefutok veled vmeik este:D


F18

2011. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

nem vagyok miskolci:)

sok sikert neked!!:)

igen lógni tuti nem fog:D

2011. szept. 30. 17:18
 26/57 anonim ***** válasza:
Van bezony.
2011. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban tetszenek a kismellű, aranyosabb, lányok.


Viszont ha nem bánod belinkelnék ide egy kérdésem, mert én meg pont arra keresek választ, hogy mi szimpatikusabb egy lánynak, ha leszólítaná valaki. Ha van időd+kedved végigolvasni akkor kérlek válaszolj :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__22457..


18F

2011. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
egyszerűbb, ha elárulod honnan írsz!
2011. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Nekem is a kis mellű csajok jönnek be :) Nem tudom minek paráztok ezen csajok , a legtöbb normális srác nem ez miatt választ párt magának. Nekem küldhetsz magadról képet így tisztába leszel legalább a külsőddel. Nyugi nem osztom meg vagy ilyesmi. 24F
2011. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
de mi ez a nagy képmánia...
2011. szept. 30. 19:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!