Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány utál vagy csak kéreti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány utál vagy csak kéreti magát?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok és írtam egy 17 éves ismeretlen lánynak iwiw-en, hogy tetszik meg stb. Ő visszaírt hogy ő engem nem ismer ha gondolom vegyem fel msn-re és majd beszélünk. Felvettem, beszélgettünk. Először azt mondta hogy talán lehet szó egy randiról máskor meg azt hgy nem akar. És pár hét múlva meg azt írta hogy en zaklassam száljak le róla. Ja és a lánynak nem volt még soha pasija és most sincs neki. Nem tudom mit csináljak. Kérlek segítsetek ti mit csinálnátok.
2009. ápr. 26. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Békén hagynám. Oké, hogy mi, csajok általában trükközünk, meg sokszor kéretjük magunkat, de nem kell mindenben a csavart keresni:) Ha azt mondta, hogy ne zaklasd, akkor azt úgy is értette...
2009. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
sztem első pasit nem mindenki a netről szeretné...
2009. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ő egy tipikus tinilány.

Nem tudja hogy mit akar, azt mond, csinál amihez épp kedve szottyan.Sok ilyen lány van kamasz korban.

Lehet ez azért is mert tetszel neki(nem jöttem rá, hogy pontosan miért csinálják ezt bocsi:D).Beszélj meg vele egy konrkét randit, és ha már 2.-3. alkalommal nem megy bele vagy lemondja hagyd a lányt.

2009. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Jahm, és az jelent valamit, hogy még soha nem volt pasija? Hidd el, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem tud szerezni, lehet csak szimplán nem akar kapcsolatot.. Tévedés azt hinni, hogy egy csaj csak mert nem volt még barátja, mindenkibe kapaszkodik.

Első voltam.

2009. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes rajta gondolkodni, hogy ha már most se tudja mit akar mi lenne később? Ha zaklatásnak veszi a közeledésemet, akkor alap, hogy letiltom a francba egy szolíd búcsúüzenet kíséretében.
2009. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy merd még egyszer zavarni! Ezt nem a lány, hanem a TE érdekedben mondom!!! Az ilyen nőnemű egyedek, csak a korai őszülésben segíthetnek neked, szóval jobb ha már a korai szakaszban lerázod a fenébe. Keress egy normálisabbat.
2009. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!