Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit tesztek akkor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tesztek akkor ha egy lány kicsit kéreti magát?

Figyelt kérdés
Abbahagyjátok az udvarlást vagy nem?:)
2011. júl. 12. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én abbahagyom. Elég sokat szívtam már ilyeneken szóval már unom.
2011. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Folytatom, de mellette futtatok még néhány párhuzamos szálat. Az lesz a befutó, akit gyorsabban meg lehet hódítani.
2011. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a második megmondta a tutit
2011. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is abbahagyom. Ha külsőre bejövök neki (ilyen még nem volt), akkor nem kell törnöm magam, ha nem, akkor meg hiába is tepernék.
2011. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nemet mondasz, akkor az: nem.

Ha igent akarsz mondani, de közben mégis nemet mondasz: hülye vagy.

Tehát bármilyen okból is mondtál nemet, felejtős vagy.

Még kérdés?

2011. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:
73%
A játszmázó lányokat senki nem szereti. Ha már eleve hazugságnak indul a kapcsolat, akkor semmi értelme folytatni. Amelyik nő nem annyira határozott, hogy megmondja: igen vagy nem... az egy férfi szemében nem sokat ér.
2011. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem fut senki olyan szekér után, ami nem veszi föl..


tehát elfelejtem a lányt.

2011. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ti abbahagyjátok? Csak azért,mert a lány nem adja oda magát mindenkinek aki annyit mondott,hogy "Szia Cica!"

Én ezért nem adom magam oda ilyen hamar,mert látszik ki az aki csak egyéjszakás kalandot akar és ki aki tényleg ismerkedne...

2011. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!