Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány csak kéreti magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány csak kéreti magát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Abidos ***** válasza:

de ha színlelsz annak ameik kéreti magát bedől mert mind szeretere megértésre és egyébre vágyik ha le tudod hitetni vele hogy ezt mind meg tudod neki adni tied a csaj.


persze ettől ez még nem helyes módszer.

2011. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem minden,DE nagyon sok igen!!!!!
2011. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ilyen barom kérdést. Hát egyértelmű hogy nem lehet minden ember ugyanolyan -.-""
2011. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
neem
2011. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb igen.

Én magamrol azt képzeltem, hogy soha neeeeeeem dőlök be egy pasinak, aki csak ágyba akar vinni, de mikor oda kerultem, s a fulembe súgta a szép dolgokat, meg egy picit győzködött, beadtam a derekam. Másnap magamhoz tértem, de már bánhattam, hogy ezt meg azt tettem....

Sajnos nagyon sok igyen mocskos állat van, aki kihasználja a nő gyengeséget, mert valahol mind naivak vagyunk, és egykettőre bedőlunk a szép szavnak...

Szomorú...

2011. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szavaknak*
2011. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos van sok olyan aki igen, de persze mindig van kivétel aki nem.
2011. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem! de minden lány szereti kéretni magát, nekik baromi jó játék.
2011. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Csak néha nehéz eldönteni hogy egy lány tényleg akar e valamit vagy csak még akarja hogy győzködjék, és nem mindig látszik hogy mi is a helyzet.
2011. aug. 12. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!