Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvárjam míg ő meghív, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárjam míg ő meghív, vagy hívjam el én?

Figyelt kérdés

Van egy srác,egy évvel idősebb nálam.Július végén ismerkedtünk meg a neten,azóta már kétszer láttuk egymást a városban.Rendszeresen beszélünk facebook-on,és úgy érzem beleszerettem,de nem vagyok benne biztos hogy nekem kéne megtennem az első lépést.

14/L


2011. szept. 25. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
fu az a baj hogy a facen nem veszed észre a gesztusokat és csak szolnék hogy egy fagyit egy találkozót nemminden esetben lehet randinak venni pl: hivd el egy baráti találkára és ha látod hogy tetszel neki azután mondjuk ugymond nem csak baráti találkozóra azt hogy baráti szó ill. Betü xD szerint mond mert még félreérti
2011. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találkozót simán kérhetsz tőle te is,de célozhatsz is rá,mert lehet,hogy csak azért nem hívott,mert nem biztos benne,hogy akarsz vele találkozni.
2011. szept. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mi van ha ő nem akar egyáltalán semmit sem tőlem?
2011. szept. 26. 20:27
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi van ha ő nem akar egyáltalán semmit sem tőlem?Akkor csak elrontanám a barátságunkat.
2011. szept. 26. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az első is írta ez nem randi lenne,csak személyes baráti találkozó.Lehet barátilag találkozni 1000x is,randi akkor lesz belőle,ha mindketten többet akartok a barátságnál.
2011. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!