Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Benneteket zavarna ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavarna ez a magasságkülönbség?

Figyelt kérdés

Bejön nekem egy srác, s szerintem én is neki.

De ő kb. 190 cm magas, én pedig csak 158 cm magas vagyok...

Lehet, hogy ez zavarja?

Amúgy 15 évesek vagyunk…


2009. ápr. 26. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A pasik 90%a "arinak" találja az alacsony, pici lányokat.


Nekem is mindig ezt mondják (160 cm), de engem ez nem vigasztal, sőt... elküldöm a francba, aki szerint ari vagyok. Persze én más vagyok, mint a legtöbben, engem nagyon zavar, hogy kisebb vagyok náluk.


Ne aggódj, ugyanúgy lehet nála esélyed.



Ez a mondás aranyos, amit valaki nagymamája mondott :) És így igaz :))


Amúgy a pasik azt szokták mondani, hogy az ágyban úgyse számít a magasság... azt hagyjuk, hogy ez mennyire aranyos mondás, de többektől hallottam már. Gondolom annyira nem zavarja őket a párkapcsolatban sem, ha a lány alacsonyabb.

2009. ápr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 165 párom 187cm...:)
2009. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarna:)

Én 155 cm vagyok,és a szerelmemnek a válláig érek:)

2010. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!