Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vagytok normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok normális lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy három éves kapcsolatom. Annak vége lett. Kihevertem és azóta ismerkedem lányokkal, de nem találok egyetlen normális lányt sem... Vagy isznak és buliznak, vagy volt már 2341234 pasi az életükben és már a következő 98643 gyűjtik be, vagy nem lehet beszélgetni velük semmiről, vagy sík hülyék. Hol vannak, a kultúrált, okos, érzelmileg stabil, tudatos lányok? Tudom, hogy vannak!


2011. szept. 25. 01:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy amúgy?


Kérdező: ment a válaszlevél is.

2011. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
170
2011. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehet így felparaméterezni. Lányfüggő, hogy kinek mekkora jön be. És ez most félreérthető is. :D
2011. szept. 25. 20:04
 34/36 anonim ***** válasza:

Mondani akartam, hogy ne válaszoljatok a 65%-osnak, minden kérdésre beírja ezt.

Nem tudom mióta csinálja ezt,de én nem igen tudok olyan kérdést megnyitni, ahol nem szerepel a válasza, miszerint " a nőknek csak a helyes és gazdag pasik kellenek".


Jobban jártok, ha nem reagáltok rá, mert akkor órákig nyomja.

2011. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Hát ez igaz h az alacsony lányoknak is a magas pasik kellenek :/ Én 171 cm vagyok, és a barátom 183, de pl nővérem csak 160cm, v annyi se, mégis a 180+-os hapsikra bukik, barátnőm szintén 160 körüli és több mint 2m körüli hapsija van!!! És őszintén én még egy lányt sem ismertem aki ne azt mondta volna h a hapsi minimum verje alulról a 180-at de inkább felülről. Plusz manapság egyre több a magas lány, úh...

Én amúgy nem tudom, járnék-e alacsonyabb sráccal, de tény h még egy sem tetszett ám nem gondolom h ez a magassága miatt volna, de az is igaz, h magas emberekkel vok körülvéve, ediig kb 2 srácot ismertem aki alacsonyabb volt mint én...

2011. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
20:08 Én csak azt írom, amit látok. Majd ha látok ronda és csóró srácot bnővel, ígérem h azt is ki fogom ide írni.
2011. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!