Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy így felpörgök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így felpörgök tőle? Ti is így éreztek, vagy inkább bosszúsak vagytok?

Figyelt kérdés

szóval ahogy meghallom, hogy egy barátnőm összejött valakivel annyira örülök nekik, hogy minimum 1napig le sem lehet lőni. :D

Nekem nincs senkim, de még sem bosszús vagyok..:)

Ti hogy vagytok ezzel?:D


15./L


2010. nov. 14. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én ink írigykedem ha vmi hülye haver összejön egy csajja...

és azt kérezgetem, miért nem én jöttem össze vale...xd

nem szép dolog de ez van...

én is facér vagyok am,

18/F

2010. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is így vagyok? És akkor nem nyugszom addig, amíg meg nem tudtam mindent, még azt is, ami nem rám tartozik :)
2010. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

utolsó detto. :O

:p

2010. nov. 14. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
18-ra lesz ez még fordítva is...Majd ha a pasidat nyúlják le
2010. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
természetesen ha nem a pasid/csajod nyúlják le :)
2010. nov. 14. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez vicces lehet, de én is nemrég egyszer felpörögtem fiú létemre hasonló helyzetben. Főleg, hogy kicsit én is közrejátszottam a dologban. Jó, még aszem nem alakult semmi, de remélem, hogy fog, ha nem még kicsit be kell segíteni az ügyben. Nekem sincs senkim, mégis örülök, mert rendes gyerek a haverom és sztem ráférne egy bnő, csak olyan félénk a srác és figyelni kell, nehogy elszúrjon valamit, de úgy látom már menni fog ez nélkülem is neki:D
2010. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is örülök neki. =]
2010. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!