Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyáltalán nem ismerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyáltalán nem ismerem a csajt, hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: focipálya, csajok (szám szerint 3) ülnek a lelátón, és minket figyelnek. (mi is 3 an fociztunk)

Azt szeretném tehát tudni, hogy mit mondjak neki (vagy nekik) hogy ne kapásból egy lúzernak nézzenek?

Hogy kezdjek velük kommunikálni?

Nem szégyelem 18 éves vagyok, de eddig mindig a baráti körömből volt barátnőm, és sose teljesen ismeretlen csaj.


2009. ápr. 26. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vagányan lökd oda nekik hogy legközelebb vagy most szálljanak be:)
2009. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Ne szólítsd le ő(t)ket! Nincs értelme. Sajnos mai világban ez bukott dolog. Várd meg míg a csaj kezdeményez. Bocs de ez így megy.
2009. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, nem hallottál még az etikettről?
2009. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség! ÉS te nem hallottál korunk megváltozott udvarlási szokásairól?
2009. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de ha mindig a csajra várnék, akkor sose jönnék össze senkivel.

A legtöbb csaj bred pittet, vagy george clooney-t, vagy vmi hasonló "macsót" keres.

Én sajna eggyik se vagyok. :(((((((((

De van jónéhány hawer, aki nálam (szerintem)jóval csúnyább, és mégis szép csajokkal jár. (sovány alkat kapafogak, szemüveg jellemzi őt)

Ő is megvárta még a csaj közeledik? Tuti, hogy nem!

2009. ápr. 26. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Bizony. Mai csajoknak ilyen lepedék emberek kellenek, szokj hozzá, vagy azonosulj te is! Ha elmész egy jobb szórakozó helyre például, ott bizony rájössz hogy esélyed sincs, ha nem vagy igazi gyíkarc.
2009. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérd meg a haverokat hogy üljetek le melléjük pihenni:) Hogy növeljük a feltűnést menny oda és kérdezd meg szabad-e ez a hely mellette :)


Vagy csak integess feléjük és kérdezd meg beszállnak-e. A válasz valószínűleg nem lesz de akkor már megszólítottad és onnan nincs nagy gond. Rátérhetsz milyen sportot kedvelnek stb.


Jah és sose várj arra hogy egy nő közelítsen...legtöbbnek fogalma sincs kit keresnek...

2009. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!