Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a második randi után a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második randi után a fiú nem keres veszett az ügy?

Figyelt kérdés
randiztam egy fiúval, második randin volt csók elsőn semmi. szerintem jól érezte magát velem, mosolygott, fogta a kezemet, érdeklődött irántam. igaz a csók nem volt valami jó mert ez volt az első nekem :S egyszer rá írtam de mondta hogy tanulnia kell ezért lelépett... de azóta nem keresett! a randink szombaton volt. nem tudom hogy mit tegyek. most akkor ennek itt vége szakad? :/ 16L 17f
2011. szept. 21. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

ha SZOMBAT óta nem keresett, akkor lehet, hogy vége

hívd fel, kérdezd meg, miért nem keresett

2011. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulnia kell...? Te jó isten de szar duma. -.- Hát ha nem keresett téged (ami elég szokatlan ha tényleg belédesett), akkor valószínűleg veszett az ügy. Vagy talán csak nagyon fél lépni...habár csók után nem kéne. :)
2011. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na én is ettől féltem :'(
2011. szept. 21. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
megszökött..szrintem veszett ügy..:(
2011. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már a 2 randi óta eltelt több mint 3 nap akkor szerintem igen...
2011. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mit ronthattam el :(
2011. szept. 22. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmit nem rontottál el ha jol éreztétek magatokat és a végén volt a csók és azt mondtad hogy ez neked az elsö és nem sikerült olyan jol akkor a fiu 1 gyökér és csak a csok miatt szökött el
2011. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem mondtam neki hogy ez volt az első :(
2011. szept. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!