Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezekkel a jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezekkel a jellemzőkkel tetszhetek egyszer valakinek is?

Figyelt kérdés
Szeretek segíteni másokon. Optimista, céltudatos hozzáállással élem az életem. Szeretek verseket írni. Romantikusnak érzem magam. 18f
2011. szept. 20. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdektelen. Nézz ki jól és légy határozott, ügyes. Csak és kizárólag ezek számítanak. Ha valaki mást mond, az magának is hazudik.
2011. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól és légy határozott, ügyes. Amit te leírtál, az plusz pontnak nagyon jó, de másra nem nagyon.
2011. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mitmivan? ***** válasza:

Nekem a versírók alapból nem jönnek be. Meg a túl romantikus srácok se. Legyen férfi és ne nyálgép.

Viszont biztos valakinek bejönnek ezek..

Egyébként részben igaza van az első két válaszadónak, én csak hozzátenném, hogy az sem árt, ha nem buta.

2011. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krvua ***** válasza:
kisbuz1...
2011. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Legyen férfi és ne nyálgép. " - Az milyen? Este 10-kor hazajön részegen, és megver???
2011. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világban nem sok esélyed van, már erre nem 'buknak' a lányok.
2011. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mitmivan? ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:49


Szóval szerinted ez a férfias viselkedés?

Nekem nem kell a sok nyáladzás, kicsit férfiatlan a szememben a túlzott romantika. Nem nagyon tudnám elviselni.

Ez én vagyok és nem szeretném, ha részegen hazajönne és megverne..

Senkit nem szóltam le, nem oltottam szóval lehet békén hagyni az ilyen hülyeségekkel.

2011. szept. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, hogy ott tartunk, hogy ezt a kérdést fel kell tenned. Igenis sok lánynak bejönnek ezek a dolgok.
2011. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!