Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esetleg tetszhetek neki én is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg tetszhetek neki én is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet hmm, fura. Tíz éve ismerem a lányt, még általánosból. Ott végig jóban voltunk, de kilencedikben megszakadt a kapcsolat. Olyan tizedik elejétől megint elkezdtünk kommunikálni, és nagyon jól elbeszélgetünk. Ez, hogy egy lánnyal órákat tudok pofázni nagyon ritka nálam. Ő mosolyog, a szemembe néz, múltkor kaptam tőle egy hobbimhoz kapcsolódó ajándékot is, aztán csak szótlanul néztük egymást vigyorogva jó pár másodpercig... Én teljesen hülye vagyok az emberi kapcsolatokhoz, ergo nem tudom ezeket hova tenni... :/ Meg nem tudom, mit akarhatna egy lakótelepi, átlagosnak mondható kinézetű, szakadt farmeros, olajos, szétrepedezett kézbőrű hülye gyerektől Ő, aki a legértékesebb ember akit ismerek. Gyönyörű, jól tanul, idegennyelvet vágja, mindig jó a megjelenése... Igazat megvallva elég szórakoztatóan adom elő magam, szóval lehet csak szimplán élvezi a társaságom, de semmi vonzót nem lát bennem... Fene se tudja, ezért is írtam ki ezt a kérdést, valami nőkhöz értő okos ember segítsen! Bocsi a kilóméteres szövegért.
2011. máj. 5. 01:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtődött: 17f, 16l 1 év, pár nap korkülönbség
2011. máj. 5. 01:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt elég nehéz így meghatározni hogy vajon bejössz-e neki vagy sem...de 1.vett neked ajándékot-ami azt jelenti hogy érdekled,hiszen pénzt áldozott ÉRTED! 2.néztétek egymást vigyorogva pár másodpercig stb.szerintem bejössz neki!De higgy benne hogy tetszel neki!Ne értékeld túl a csajt,mert a kérdésedből azt szűrtem le!"Esetleg tetszhetek neki én is?"-Persze hogy bejöhetsz nála,csak ne gondolj rá úgy mint 1főnyereményre!Inkább azon gondolkozz megérdemel-e téged,? Sok sikert a csajhoz!

23F

2011. máj. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ne értékeld túl a csajt mert olyan leszel mint a "bolygók a nap körül":D forogsz a csaj körül,minden kívánságát teljesíteni fogod,hiszen gyönyörű,meseszép,okos a csaj!:D Legyél pimasz és vicces,nevettesd meg stb.Néha bunkó is lehetsz!:DNe menj át papucsba/kisbolygóba :D,mert akkor csak ki fog használni!
2011. máj. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

+ne így tekíints magadra:


"Meg nem tudom, mit akarhatna egy lakótelepi, átlagosnak mondható kinézetű, szakadt farmeros, olajos, szétrepedezett kézbőrű hülye gyerektől"


Ha te ezt gondolod magadról,hogy várhatod el hogy más ne így gondolkojon?TE nagyon is F@sza gyerek vagy,kell neked ez a nő,és te is kellesz neki,simán bejössz neki!De annyi nő van még,biztos ő kell neked?-Na ez a helyes felfogás!:D

Ennyit!

2011. máj. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Leon24 válasza:
Hát figyi nemtudom biztosan ,de sejtem hogy soha nem kérdezted meg a lánytól hogy akar e többet kettőtök közt mint barátság , ezt jó lenne letisztáznod vele ,mert ha nem kérdezed meg szó szerint akkor nem fogod megtudni hogy tetszel e neki , és az a baj hogy ha nem tetszel neki ,de vele foglalkozol ,lehet hogy egy másik lehetőséget elhalasztasz míg elvakultan azon gondolkodsz vajon van e köztetek valami. Kérdezd csak meg tőle hogy tetszel e neki ! Ja és mégvalami ,ne becsüld le magad , az alapján amit írtál magadról és róla , csak te benned jött létre egy ekkora különbség , próbáld meg észrevenni a hibáit ,mindenkinek vannak , ennyire ne magasztalj soha senkit mert eléggé pofára lehet esni . Szóval kérdezz csak rá hogy akar e többet,kitudja lehet még jól jársz és össze is jöttök!
2011. máj. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs neked kisebbségi komplexusod vele szemben? Jegyezd meg : minden ember egyenlő nowadays! Soha nem szabad úgy állni hozzá, hogy biztos nem kellesz neki, mert neked szakadt a farmerod, neki meg nem. Ő szép, okos, értékes a szemedben, és te is az vagy az övében! Egyenlőek vagytok. Én a helyedben nyíltan rákérdeznék a dologra. Majd írj nekünk, hogy mi történt!


17L

2011. máj. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne menj át kisbolygóba!:D

Nem,különben hidd már el,hogy tethetsz te is neki.Nagyon simán!Kit érdekel hogy a lakótelepről jössz,ha lát benned valamit,amit másokban nem? Legyen már egy kicsi önbizalmad.

2011. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazat megvallva én a saját életviteli rétegemben egy rohadt sztárnak számítok, de a "köznép" retardált hülye gyereknek tart, szóval ezzel nincs igazán gond. Ő meg kapja is a cseszegetéseket, meg nem is ugrálok körülötte, de az tény, hogy sokkal többet ért el, mint én. :D De akkor marad a próba szerencse elv, meglátjuk mi lesz... :) Off: Amúgy lehet akad valami komplexusom, a "köznép" úgy nyolcadik elejéig szarrászopatott, de nem bánom, legalább tudom mi a helytelen út :D
2011. máj. 5. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!