Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan küzdhetem le a gyávaságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetem le a gyávaságot?

Figyelt kérdés
Hogy világos legyen,konkrét példával szolgálok. Ma a buszon láttam egy csajt,aki egyedül ült,és zenét sem hallgatott. Ott lett volna a lehetőség,csak én szerencsételn,beszari,nyomi féreg,addig haboztam,míg ött a megállóm és le kellett szállnom. Nincs még egy ilyen gyáva nyomi,mint én.
2011. szept. 19. 13:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, pofára estél...a lényeg hogy tanulj belőle...én már lassan átléptem a gyávaság határait és utóbbi hónapokban odamentek pár kiszemelt lányhoz és mind volt barátjuk meg egyéb okok vagy kifogások...de mintha már egyre lazábban tudok megnyilvánulni és ez már egy jópont.Úgyhogy mindent bele haver, tanulni kell ezt is, hogy a nőket megnevettesd, jól érezzék magukat mégha rossz napjuk is volt...fellazitsd őket.Az elutasitás jó alkalom neked, hogy ráálj a dologra és javitsd a komunikációs képességed...úgyhogy mindent bele.
2011. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Teszek rá igazából.
2011. szept. 23. 15:21
 33/39 anonim ***** válasza:

halld ember! :D Csaj vagyok...

Oda kell menni fa**án lazán azt csőő ;D

2011. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Na ja.
2011. szept. 23. 16:39
 35/39 anonim ***** válasza:
Megkaptam az üzeneted, de igazából nem tudok mást mondani. Én is lány vagyok és őszintén szólva nem annyira a külsőt nézem meg annyira egy pasiban. Ok, az fontos, hogy adjon magára, ápolt legyen, meg azért törekedjen a maximumot kihozni magából. De szerintem a legfontosabb a kisugárzás. Ha egy pasi tök lazán bevágódik bármilyen helyre, lekezel az ismerősökkel és látszik rajta hogy rendben van magával az kapásból a csajoknak is feltűnik. Ami a másik, hogy tényleg nem úgy kell odamenni bármilyen csajhoz, hogy "Szia! De szép vagy! Járunk?" mert ezzel sokra nem mész. Tapasztalatból mondom, nekem általában azok a pasik szimpatikusak, akik kapásból valami laza témával jönnek oda, legyen az akár valami zene vagy bármi ami eszedbe jut. Szóval a legfontosabb a magabiztosság, lazaság, jópofaság, némi poénkodás is belefér, de nem kell túlzásba vinni. És ami nekem még fontos, hogy a pasi emberként kezeljen, akár a haverjait és ne egy kiló húsként, amit meg akar venni.
2011. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Úgy hogy rájössz hogy nincs vesztenivalód.

Oda mész mondasz valamit lehet a csaj elküld a g*cibe.

ÉS? Akkor mi van? Összedől a világ??nagy lóf@szt!

Nincs semmi! Ha nemet mond akkor séta tovább, nem kell elkezdeni komplikálni hogy : Juj sz@r vagyok, húú lúzer vagyok.

Oda mész egy nap teszemaszt 4 csajhoz , az 5 nap alatt az 20. Legalább 2tő pozitívan reagál! Próbáld ki!

2011. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Lazíts egy kicsit igen rágörcsöltél a dologra nem? Így tuti kudarcot kudarca halmozol.Meg gondolj arra hogy vannak durvább dolgok is az életben, ez csak ismerkedés.Én is ugyan ebben a cipőben jártam,ha tetszett egy lány szerinted oda mertem menni megszólítani egy nagy fenét,de valahogy idővel rendet tettem a fejembe:D szóval manapság mát nem okoz gondot.

25/f

2011. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Soha ne mond hoyg soha ,de valami profi nőző tanácsát szívesen elolvasnám...
2011. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Lazaság,meg magabiztosság. Könnyű azt mondani.:S Ami 20/2 arányt illeti,az nálam inkább 100/0. :( Pedig nem vagyok csúnya.
2011. szept. 26. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!