Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan csaj aki a rendes/jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj aki a rendes/jófiukra bukik?

Figyelt kérdés

úgy értem h. virágot ad ,kedves, bókol ,türelmes,meghalgatja a lányt stb....

16/f


2011. szept. 18. 14:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

hát figyelj nekem bejön amiket te felsoroltál d, sőt ezek alapok szerintem, ezek férfias jelzők, de valamennyire legyen "rossz".. mármint nem bunkó meg ilyenek hanem szeressen koncerten tombolni, őrültsségeket csinálni. ne legyen olyan marhára megfontolt meg ilyen előre-tervezős.

és ne legyen puhány

2011. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.

5,5 éve van egy ilyen párom, nagyon jó a kapcsolatunk.

Fontosak az apró gesztusok, (virág) szeretem, ha valaki kedves és nem egy utolsó bunkó alak, aki trágárul beszél, a türelem is nagyon jó pont és, ha el lehet vele beszélgetni, az maga a tökély! Persze az egyértelmű, hogy ezek oda-vissza működnek!

22/L

2011. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
14:29: minek vergődsz itt évek óta?
2011. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
17:08 Azért, h ha már esélytelen vagyok a lányoknál, legalább az álszent többségüket bosszantsam az igazsággal :)
2011. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
17:08: Én, vagy Ő?
2011. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"17:08 Azért, h ha már esélytelen vagyok a lányoknál, legalább az álszent többségüket bosszantsam az igazsággal :)"


Ha rám értetted ezt akkor elmondom,hogy egyáltalán nem bosszankodva, idegesen írtam vagy is válaszoltam a te kommentedre:) De ez lényegtelen.

Továbbá mikor kértem, hogy írj fiúkról is valamiféle igazságot arról nem kaptam semmit, amin amúgy nem csodálkozok mert a fiúkról soha nem tudnak írni semmit.:)

Csak a lányokat tudják hibáztatni, vagy álszentnek nevezni így ismeretlenül. Ami amúgy okés, mert nekem mindegy ki mit hisz rólam.

2011. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

rokonlélek... :)


18f

2011. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Ciossa válasza:
Ahha,van^^*felteszi a kezét*XD
2011. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Az én barátomat a rosszfiú kategóriába szokták sorolni, mert suliban elég nagy a pofája, verekedni is szeret, szereti a nem normális dolgokat (fültágító, nagy gatya, érdekesen felnyírt haj). Deszkázik elvetemült módon, valahogyan mindig összetöri magát, küzdősportol is. De mellette nagyon jó jegyei vannak, két nyelven folyékonyan beszél, jogsija van, nem lóg, csak ennyi. Velem meg bújós kis maci, és sose bántott, vagy beszélt velem csúnyán, sajátkezűleg készít ajándékokat, meglep. Minden lánynak szüksége van arra, hogy figyeljen rá a barátja. A "rosszfiúkat" azért szeretik, mert szeretnek szelídítőset játszani. Másrészt határozott, nagyszájú fiú olyannak tűnik, aki mellé szívesen odabújna, mert tudja, hogy megvédi. A csak simán bunkó tajparasztokat én nem bírom, akik átejtik a lányokat. Amúgy én sose ilyen kategória szerint válogattam, hanem ki az, akiről úgy érzem, hogy kiegészít. Volt úgymond "jófiú" barátom is.
2011. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos a kedvesség, a türelem, az őszinteség, mert néha elég nehéz természetem van. Jó érzés amikor meghallgatnak, és amikor tudod hogy fontos vagy valakinek. Sokkal jobban szeretek moziba menni, és virágot kapni, hosszan beszélgetni mint egész este egy buliban ülni a kőbunkő, teljesen részeg 14-18 évesekkel. Nagyon zavar hogy most épp eez a trendi, nekem abszolút nem ez jön be. Persze ebben az is közrejátszik hogy a zenei izlésem sem a megszokott, de ez van. Ezért az egyik legfontosabb dolognak a toleranciát tartom. Plusz pont ha a srác művelt,, és lehet vele tartalmasan beszélgetni... 14l
2011. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!