Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan csaj aki a rendes/jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj aki a rendes/jófiukra bukik?

Figyelt kérdés

úgy értem h. virágot ad ,kedves, bókol ,türelmes,meghalgatja a lányt stb....

16/f


2011. szept. 18. 14:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
k****3@gmail.com
2011. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

"A lányok a jóképű fiúkra buknak. Ha külső alapján nem tudnak választani, akkor számít a kedvesség is, de negatívan.

Előző, ti lányok nem ismeritek magatokat."


És mit mondanál a fiúkról? ők kikre buknak.. Ja tudom, majd az jön, hogy nekik kevésbé számít a külső. Hát fiúkám, ezt nem nagyon vettem észre:) De azért köszi a kioktatást, hogy nem ismerem magam.

2011. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
14:34 Nézd csak meg, hány jóképű fiút látsz csúnya lánnyal, és hány szép lányt csúnya fiúval! Utóbbiból én még egyet se láttam.
2011. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

" 14:34 Nézd csak meg, hány jóképű fiút látsz csúnya lánnyal, és hány szép lányt csúnya fiúval! Utóbbiból én még egyet se láttam."


Bocs, de pont ugyanannyit látok amennyi csúnyácska fiú szép lánnyal van. Szóval olyan egyenlő arányban látok. Nem látok se többet, se keveset. Pont amennyinek "kell" lenni.

Friss emlékeim szerint pontosan csúnya fiút szép lánnyal nem olyan rég láttam, és belőlük most többet.

2011. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Akkor biztos csak előlem bujkálnak a csúnya fiú - szép lány párosok.
2011. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Lehet.:) csak nem figyelsz fel rá. én sem nézem mindig kik mennek az utcán.
2011. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
imádom az ilyeneket : )
2011. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Én szeretem a jófiúkat :)

14/L

2011. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Igen léteznek ily fajta lányok! Találkoztam nem is egyel! Az orosz klasszikusok tele vannak velük...


17/F

2011. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Elsősorban úgy is a kinézet számít és hamarabb összejönnek egy 'rosszfiúval', aki beképzeltebb ennél fogva jobban mer kezdeményezni is nem pedig anyuci fia. :D
2011. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!