Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen kétsegbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kétsegbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve jarok a baratommal. Mostanaban sokat veszekedtunk. Tudtam, h ez nem vezet jora, de nem gondoltam volna, h ilyen hamar tonkretesz mindent. Eltavolodtunk egymastol es még egy csaj is megtetszett neki. Most nem tud koztunk valasztani. Eloszor azt mondta, nem fog egy fellangolasert eldobni két évet, aztan mégis máshogy beszélt. Azt mondja szeret, és ha nem vagyok vele hiányzok neki, de mégsem tud donteni. En pont erettsego elott vagyok és meg tanulni sem tudok miatta. Mit tudok itt tenni. Vagy tudok még egyaltalan tenni vmt???
2009. ápr. 22. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is nyugodj meg, tudom , hogy ki vagy készülve, de a legjobb megoldás, ha idöt adsz neki, hogy eldöntse mit akar. Beszéljetek meg egy idötartamot amit adnál neki. pl egy hét vagy ilyesmi. ez idö alatt ne beszéljetek ne hivd semmi. aztán az adott napon találkozzatok, mindketten mondjátok el öszintén, hogy érzetek, és hogy hogyan döntött. ami a legfontosabb, bárhogy is dönt, tartsd tiszteletben a döntését, még ha számodra negatív is. még valami, ha elhagy akkor nem ö volt az igazi. várj türelmesen az igazi jönni fog. és akkor majd tudni fogod miért kellett szétmennetek.

és tanulj, az érettségi nagyon fontos.

2009. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!