Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
14/L vagyok.Van egy osztálytársam(14/F) aki 5,6,7-ben is tetszett.Idén viszont csak úgy kezeltem mint legjobb barátot.Nagyon jól elvoltunk egy hétig.Néha mellé is ültem órákon,sokat beszélgettünk,puszival búcsúztunk,gyakran megöleltük egymást.Mígnem észrevettem,hogy újra szerelmes lettem belé.Egy ideig próbáltam magamnak bemagyarázni,hogy nem is tetszik de aztán feladtam.Szerdán megjegyezte,hogy lehetnénk többek is egymásnak mint barátok,de én akkor nem fogtam fel mit is akar valójában.Egyszer mikor megöleltük egymást,az egyik osztálytársnőm félrehívta őt,állítólag azt beszélték,hogy mért ölelt meg,de a beszélgetés végén a csaj puszit kért tőlle és azóta ők is puszival búcsúznak.Ma pedig együtt ülltek.Állítólag a csajnak nem tetszik a fiú de én már megtanultam az élettől,hogy senkinek nem szabad hinnem.Lehet,hogy féltékeny vagyok,vagy foggalmam sincs mi van velem.Csak jó lenne tudni,hogy mért történt ez és,hogy mit csináljak.
2010. okt. 29. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Gondolom a csajszi azért csinálta, mert le akarja csapni a kezedről. Van ez így. Hagyd, had alakuljanak a dolgok. Ha kellesz a srácnak, egyszer csak moccanni fog.
2010. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem az lenne a legjobb ha várnál.

Mert szokták mondani, hogy az idő rendbe hoz mindent. Szerintem most is igy lesz. Próbálj meg beszélni a lánnyal, de úgy h ne sejtse, hogy neked is tetszik és próbálj meg nyomozni.

Düdümdüdüm düdüdüdüdüdüm düddüüüüüdüdüdüdüm.

Szerintem,ha a fiú tényleg érez irántad valamit akkor lépni fog, de ki kell várni a bizonyos időt. Ha még sem akkor cselekedj. Találj ki valamit, hogy megkaparintsd magadnak.

Sok szerencsét!

Szoritok neked:D

2010. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi a jó fene ez a düdüdüüdüddüüdüdüüdümmm? :D
2010. okt. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a francokat várj!!! be hagyd,hogy a másiké legyen!! tenni kell a dolgokért!! sok sikert! remélem sikerül :)
2010. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kicsit küldj neki jeleket...ne egyértelműen, csak finoman... :) azt a lányt észre se vette volna, ha nem hívja félre

18/L

2010. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megtanultam az élettől,hogy senkinek nem szabad hinnem.


Micsoda szöveg, tudod babám ezért tart itt a társadalom, ahol most...


Meg mi van 99-éves vagy hogy ezt mond?

Legyél már optimista, még GYerek vagy!

2010. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,csak annyi,hogy már egy csomószor pofára estem,hogy bedőltem másnak:(
2010. okt. 31. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:

-.-"

Szánalmas nagyon a másik csaj,csak leakarja csapni előled. XD

Sztem beszélj a sráccal h mit is akar,jobb mintha találgatnál. :D

2010. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!