Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kimennék ázsiába (mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimennék ázsiába (mondjuk kinába), akkor ott több nönek tetszenék, mint itthon?

Figyelt kérdés
Europában kifejezetten undorodnak tölem a nök. De mivel kinaikanak minden europai egyforma, ezért lehet, hogy ott tapadnának rám a nök. Elmennék egy diszkóba és végre teljesülne egy nagy álmom, egy életcélom, hogy egy nö táncoljon velem.
2011. szept. 6. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Állítólag a kínaiak a fehéreket "latin lover"-nek tartják. Úgyhogy menj csak. Legalább egy hülyével kevesebb lesz Mo-n!
2011. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

09-06 22:04

De csak a szép ázsiai csajokért. :P

Szóval semmivel nem másabb a 'kritika' feléjük, mint az honos csajok iránt. :D

2011. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem elég fura az ötleted. Inkább magadban keresd a hibát, próbáld megfejteni, hogy vajon mi lehet a gond veled, mert ha itt nem jössz be senkinek biztosan van annak oka, s azzal, hogy elmennél ázsiába nem hinném, hogy megoldanád a próblémát.Előbb korrigáld a hibáid, s lehet melléd szegődik a szerencse.
2011. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
csunya vagyok.
2011. szept. 10. 00:12
 15/19 anonim ***** válasza:
Legalább gyúrjál, fogyj le, öltözz divatosan, használj parfümöt, lődd be a séród, használj parfümöt, menj el kozmetikushoz, szoliba, fogorvoshoz. Hidd el máris nagyobb eséllyel indulsz a csajoknál. Hidd el nekem, úgy meg fog nőni az önbizalmad, hogy csak na. Ezután már csak szórakoztatónak kell lenned és a nők imádni fognak.
2011. szept. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bocs a szóismétlésekért, kissé már fáradt vagyok (előző voltam)
2011. szept. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Feher pasi Kinaban vagy mas azsiai orszagban egzotikusnak szamit, ahogyan itt egy azsiai. Sokak szamara vonzo.
2011. szept. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát pont azzal vannak tele a hírek, hogy kínában minden 5. pasira nem jut nő a népességszabályzó rendeletek miatt.

Egyébként ha itt csúnya vagy ott is az leszel. Az ázsiaiak a lányos arcú, vékony pasikra buknak.

2011. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
44%

A csúnyaságon könnyen lehet segiteni, csak akarat kell hozzá.

1. Arc: legyen mindig frissen borotvált, s ha esetleg valamilyen bőrhibád lenne, azzal fordulj kozmetikushoz, s ha esetleg nincs rá pénzed használj valami krémet

2.Fogak: egyik legfontosabb dolog, hogy ápoltak legyenek a fogaid, s ha nem elég fehérek, házilag is lehet segiteni rajta

3.Haj: egyszerű, de modern hajvágás, gyakran mosd a hajad, sose legyen zsiros, sem korpás

...ezek olyan dolgok, amiket valószinűleg te is tudsz, de azért leirtam, ha esetleg mégse

5.Test: nem muszáj sokat gyúrni, nem feltétlenül fontos, hogy izompacsirta légy

4. Öltözék: nem kell feltétlenül márkás ruhákat hordanod, de azért tarts lépést a divattal és mindig legyen tiszta meg jóillatú a ruhád. A cipőd az legyen márkás és persze tiszta

...de mindez nem elég, ha egyáltalán nem tudsz viselkedni, s nem tudod, hogy kell bánni egy lánnyal, akkor ideje lenne azt is megtanulnod

2011. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!