Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kimennék ázsiába (mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimennék ázsiába (mondjuk kinába), akkor ott több nönek tetszenék, mint itthon?

Figyelt kérdés
Europában kifejezetten undorodnak tölem a nök. De mivel kinaikanak minden europai egyforma, ezért lehet, hogy ott tapadnának rám a nök. Elmennék egy diszkóba és végre teljesülne egy nagy álmom, egy életcélom, hogy egy nö táncoljon velem.
2011. szept. 6. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tetszik az ötleted.
2011. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Capitain ***** válasza:
Figyelj, kevesebbnek biztos nem fogsz tetszeni...
2011. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Menj Afrikába. A niggerek majd megadják neked, ami jár.
2011. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
megérte kiirni 50 kérdést...végre valaki nem mondja azt, hogy egy idiota vagyok.
2011. szept. 6. 21:45
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Ja, ezen én is agyaltam már. :D


Nézd meg itt nálunk annyi nigger van és a fehér kiscsajok mind rájuk másznak. Nem tudom mit esznek azokban a majmokban.

2011. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem minden kínai egyforma, ugyanúgy látom, hogy ki számomra szép vagy épp csúnya, nem hinném, hogy ők másképp gondolnák. De csúnyák közt még lehetsz szép. :P
2011. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:49


Ez most kb olyan mint amikor a pasik megvannak huzatva az ázsiai csajokét.

Amúgy nekem nem jönnek be a ,,niggerek,,. :)

2011. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

De mivel kinaikanak minden europai egyforma, ezért lehet, hogy ott tapadnának rám a nök.


Ezt a logikát:D

Neked minden kínai nő tetszik?

2011. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 remac válasza:
100%
Jáksó, te vagy az? nem a japán csajok jönnek be?
2011. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Undorodnak tőled? Akkor nem gondolod hogy változtatni kéne valamin inkább?

Máshol sem leszel sikeresebb. Az ázsiai csajok meg rettentően félősek, külföldiekkel nem is szívesen beszélgetnek. És hülyeség hogy nekik minden európai egyforma. És ha nem beszéled a nyelvüket akkor teljesen esélytelen vagy.

2011. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!