Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék többet mint barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék többet mint barátság! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tanácstalan vagyok, mert nem tudom mit csináljak avval kapcsolatban.. Van egy lány aki nagyon tetszik nekem.. és sokat szoktam vele chatelni. Szerintem barátnak néz már elég rég óta és egyszer találkoztam vele szemtől szembe,.. Többet szeretnék ennél, csak nem vagyok elég bátor és tapasztalt. :( 18/f
2011. szept. 6. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát... Ha már bekerültél a barát dobozba, akkor már elég nagy gáz van...

De ha csaj lennék, én azért elgondolkoznék azon, hogy vajon miért írogat nekem ilyet ez a srác.

Kicsit hanyagold, ha ő kezd el írni (valamilyen fontos dolgot akar veled megbeszélni, hogy pl hogy néz ki ez a...), akkor ráállhatnál a témára, és akkor megvan.

De egyébként sajnos felejtős.

2011. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam talán hívjam el sétálni vagy ilyesmi.. minden nap szoktam vele beszélgetni, néha telefonon is..

Nem tudom hogyan lépjek tovább, hogy több is legyen a dologbol

Nem nagyon volt eddig barátnöm se, de igyekszem több lánnyal barátkozni.

2011. szept. 8. 23:37
 13/16 anonim ***** válasza:
Bátorság, határozottság, kitartás! De ha "pátyolgatós" a lány, akkor lehet, hogy a nyuszimuszi fiúk tetszenek neki. Te ismered, csak higgy magadban! :)
2011. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy ha élőben találkoztok, érintsd meg! Ha nem érsz hozzá, barát maradsz.
2011. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
aha koszi a valaszokat! ha meg lenne vlm tanacs nyugottan irjatok le :)
2011. nov. 26. 14:04
 16/16 anonim ***** válasza:
hivd meg egy kávéra vagy valamire.a séta egyébként jó ötlet sétáljatok még többet.én szerintem ha a lány el megy veled sétálni akkor elég nagy esélyed van.
2011. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!