Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » AZt hittem engem akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZt hittem engem akar, de mást szeret, párhuzamosan is "futtatott" minket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom,h nem érdemel meg, de hiányzik az akinek hittem... A keze, a szeme, a hangja, a simogatása, a csókja, a nevetése, az öröme, a bánata..

Csak tudni,h mi tröténhet vele..

Nem tudom megutálni, pedig kihasznált...

Vissza tudnám szerezni?

Vagy megkönnyebbülnék,ha megbosszulnám?


2011. szept. 5. 18:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De hogyan ismerhettem így félre? Miért hittem el neki mindent? Hova tűnt az a pasi, aki állítólag szeretett és akit én még most is....????
2011. szept. 5. 18:39
 12/19 anonim ***** válasza:
olyan rossz érzés lehet..=/
2011. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Basszus nem itt kéne kib*sznod az érzéseid, hanem van anyád meg apád akiket pont erre találtak ki ezeket megbeszéld velük.. : /
2011. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

anyja meg apja???? nekem apa eleve kilőve, meghalt rég, anyámmal meg ennél jóval kevésbé személyesebb dolgokat se lehetett megbeszélni.

nem mindenki él ám normális családban. én is magamra voltam utalva a gondjaimmal, pl. egy fentihez hasonlóval is. és nem, nem jött más, illetve ideig-óráig. de én extra vagok, nem felejtek.

2011. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam pár éve. Hidd el a legjobb ha elfelejted. Próbáltam kitartani hátha visszajön, magamhoz csalogatni, de soha nem ment, mindig ott volt a másik - kifogásokkal, hogy miért nem szakíthat, pedig ő nagyon szeret és tartsak ki... Aztán próbáltam bosszút állni nem ment... semmi nem változott, elvoltak kettecskén, kibeszélte a dolgokat... Tönkrementem még jobban idegileg. Csak kínoztam magam még 1 évig és úgy éreztem már megbolondulok. Minél hamarább próbáld elfelejteni :S Tudom most mondod, hogy: "Könnyű mondani" de hidd el én tudom milyen ez az egész és csak ez a megoldás van erre. Nagyon nehéz lesz... Szerintem az ilyet a legnehezebb kiölni magadból, mert kavarodnak folyamatosan az érzések. Eszedbe jut, hogy milyen kedves volt, aranyos, szeretnivaló közben meg csak aljasan kihasznált. Nagyon önző ocsmány emberek léteznek! De gondolj arra, hogy ha te kellettél volna neki, akkor nem lett volna másik. Erős légy!
2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek (aki segítő szándékkal írt)!!!

Fontos meghallgatni idegeneket...

Van normális családom, vannak szerető barátaim, és mindenki az én lelkem ápolgatja, de

1. ők nem objektívek, szeretnek engem, elfogultak és gyűlölik a pasit, mert bántott.Ti nem ismertek, nem köntörfalaztok, simán lehülyéztek,ha kell:)

2. igazán elegem van belőle,h önző módon napok óta traktálom őket....Mert én most gondolni sem tudok másra..Ők szeretnek, megértenek, de már ég a pofámról a bőr,h tönkretezsem a napjaikat...Szal igyexem máshova is önteni a bánatom, hátha hamarabb elfogy!


Jöhetnek még tanácsok , tapasztalatok, rámfér az agymosás...alakul a dolog...

Pl a sport is mindig jót tesz, rendszeresen sportolok, de ma mindenkinél erősebb voltam..most meg kcist könnyebb a fejem!

2011. szept. 5. 22:21
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj szegény :/ velem is volt hasonló, nagyon- nagyon nehéz volt tényleg első hónapba finoman megakartam érte halni, a barátaim mind mellettem voltak, szerintem ilyenkor jóval inkább a barátokkal kell lenni elmenni bulizni, csavarogni ilyesmik. Nekem is a sport segített minden reggel este eljártam futni. Aztán rákaptam a pankrációra, és azóta sokkal jobb, keress valami olyan dolgot ami leköti nagyon a figyelmed és igazán másra nem is tudsz gondolni, legyen az akármilyen nehéz is akkor is csináld mert szerintem az a legjobb megoldás. remélem segítettem valamit. (: ha szeretnél kérdezni, nyugodtan. (:
2011. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi, igyexem...

Tegnap sport, ma és holnap barátok, csütrötk megpróbálok elmenni szórakozni,ha addig jobban leszek..Pénteken csajos este...

Mindig csinálok vmit..egyrészt gyorsabban megy az idő, tudok nem rá gondolni, felfedezem,h úgy is érhet öröm,h ahhoz nincs köze az exhez...

És kicsit arra is gondolok,h ha tudná, megölné az ideg,h ilyen jó programokat tudok csinálni nélküle is...és nem otthon vagdosom az ereimet...:)

2011. szept. 6. 21:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó mert énse, az érvagdosás az szánalmas :"DD és ja én még azt mondom, hogy nem kell foglalkozni az exekkel, ahogy jöttek úgy mentek... és ha meg szeretett téged, akkor gondolj bele, ne gyengének mutasd magad, hanem inkább emelt fővel járj és nem is kell rá nézni, ha véletlen is találkoznátok... ( =
2011. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!