Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Be akarja fejezni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akarja fejezni? Vagy reménykedjek még?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit rég ismerek egyszer voltunk "úgy" együtt,legutobbi megbeszélt "randinkat" lemondta,majdnem összevesztünk...nem rég irt msn-en hogy meg kell beszélnünk a dolgokat.Szerintetek be akarja fejezni az egészet?Én szeretnék vele járni mert teljesen beleszerettem :( Segitsetek légyszi!!
2009. ápr. 20. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amennyit leírtál, abból elég nehéz mondani biztosat. De ha akar Veled beszélni, akkor gondolom el fogja mondani, hogy mi bántja, mi nem tetszik neki ( vagy hogy miért nem ment randira ).


Én azt tudom Neked tanácsolni, hogy próbálj hozzáállni higgadtan. Készülj fel arra, hogy lehet be akarja fejezni, de arra is, hogy csak valami kisebb probléma volt és amiatt szeretne Veled beszélni. Ha lelkileg mindkettővel megbirkóztál, akkor ha szakítani is akar, talán könnyebb lesz elviselni. Ha pedig folytatni akarja, akkor talán annál nagyobb öröm lesz a karjaiba hullni :).


Utoljára pedig: minden jót kívánok!


Sárky

2009. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Igen azt elfelejtettem írni hogy tanulnia kellett és azért mondta le.

Hiába irtam neki msn-en hogy mondja mit akar nem válaszolt...és most eltünt :( Várok...de nagyon félek :(

2009. ápr. 20. 17:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy esetleg szóban szeretné Veled megbeszélni?

Egyébként, ha írta, hogy szeretne Veled beszélni, akkor gondolom fog is. :)


Megkérdezhetem, hogy min vesztetek össze? Értem, tanulnia kellett ezért lemondta. Neked ez nem tetszett és szóvá tetted? És nem lehet, hogy csak ezt szeretné megbeszélni? :)


Nyáhh..ha azt mondom nyugi, nem tudom mennyit segítek -.-


Úgyhogy továbbra is szurkolni tudok csak :)


Sárky

2009. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát inkább azt tettem szóvá hogy tudta előre hogy vizsgája lesz és tanulnia kell akkor már szólhatott volna előbb is és nem éltem volna bele annyira magam :( Személyesen meg csak hétvégén tudunk talizni :S De köszi a segítséget :)
2009. ápr. 20. 18:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha a közelmúltban nagyobb probléma nem volt és emiatt kaptatok csak egy picit össze, akkor szerintem jó eséllyel nem lesz semmi rossz. :)


Majd írj, h mi lett! :)


Sárky

2009. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát beigazolódott amitől féltem...nem akarja erőltetni a dolgokat mer úgyis csak veszekedés lenne belőle és nem akar haragot...megérteném ha már többször összeszólalkoztunk volna ilyen miatt na dehát 1 alkalom miatt :S Azért köszi a biztatást :) Jó lenne ha lenne még valami megoldás :(
2009. ápr. 20. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaj, szegénykém.... :((


Ha még teheted, kérj Tőle bocsánatot és mondd el, hogy szereted és nem akarod, hogy vége legyen. De ha nem megy ne erőltesd, azzal csak mindkettőtöknek rosszabb lesz.


Asszem a gondolataimmal feleslegesen koptattam a billentyűzetet :((...


Sárky

2009. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már aznap bocsánatot kértem :/ Azt meg nem merem elmondani hogy többet akarok mint szex mert félek hogy még a barátságunk is rámegy :( Nem koptattad feleslegesen nagyon sokat segitettél :) köszönöm a válaszaid! Még egy találkozóra rábeszélem hogy személyesen megbeszéljük ha nem megy nem eröltetem :(
2009. ápr. 21. 17:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Ha van még kedved, írd meg akkor mi lett. :)

Én biztos olvasni fogom :)


Sárky

2009. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi majd jelentkezem :) Igaz nem sok reményt fűzök hozzá :S
2009. ápr. 21. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!