Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg remenykedjek vagy mar ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg remenykedjek vagy mar ne? Ki mit tenne?

Figyelt kérdés
A tortenet annyi, hogy elmondtam egy fiunak, hogy tetszik, de o nem mondta ra se azt, hogy en nem tetszek neki, de azt se, hogy tetszek. Mar eleg regota gyotrom magam ezen a dolgon, hogy miert, mikor tetszettem neki, ha osszefutunk ugyanugy viselkedik, mint regen. Baratnoje meg soha nem volt es en meg nem tudom, hogy meg varjak ra, vagy mar halott ez az egesz dolog?
2011. jan. 11. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell hogy mondjam hogy felejtős. Ha nem akar reagálni a helyzetre, az azt jelenti hogy az érzésed iránta nem kölcsönös! :(
2011. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor miert nem mondja meg, hogy nem kellek neki, nekem igy sokkal jobban faj... :(
2011. jan. 11. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj!

Nem azért, mert nem ugrott a nyakadba, hanem azért, mert azt sem monda, hogy nem tetszel.

Találni fogsz valakit, aki majd örül neked.

2011. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt ő nem tudja hogy ez így neked jobban fáj. Pontosan azért nem akart válaszolni, mert nem akart megbántani egy nemleges válasszal.
2011. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most akkor hogy viselkedjek vele?

Ne is vegyem eszre, ha talakozok vele es koszon, vagy pedig ugy, mint eddig?

2011. jan. 11. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy mint eddig. Te megmondtad neki hogy tetszik neked, ő hallgatott, ezzel beismerve hogy te viszont neki nem. Téma lezárva.
2011. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jo, csak engem meg senki sem bantott meg ennyire... Bunkosag lenne, ha mondjuk levegonek neznem?
2011. jan. 11. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
tudná, hogy azért nézed levegőnek és hosszú távon csak neked lenne kínos. viselkedj vele ugyanúgy mint eddig, max annyira ne legyél vele kedves, de semmiképp ne nézd levegőnek! (szerintem)
2011. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!