Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van? Reménykedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Reménykedjek még vagy ne?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: van egy srác, akivel ha élőben összefutunk, mindig tök kedvesen köszön, mosolyog és párszor beszélgettünk is, akkor is tök jól elvoltunk, aztán felvettem msn-re is, ott is beszéltünk párszor és akkor is nagyon kedves volt, beszéltünk is róla, hogy majd találkozunk és beülünk valahova, de végülis ez az ügy még nem jutott tovább. Ám már 3-szor volt olyan eset, hogy ráírtam msn-en, és nem írt vissza (elérhető volt az állapota és 1-szer facebookon is volt közben). Ezek után én már többet nem fogok ráírni, de nem értem, hogy most akkor akar-e valamit vagy sem? (Barátnője nincs.)

18/L és 25/F


2010. dec. 12. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, egyértelműen nem akar semmit.
2010. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj rá, várd meg amíg ő ír rád. és ha rád írna ezek után én a helyedben otthagynám egy 3perc után :D (mármint nem írnék semmit)
2010. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 % esélyt azért adnék arra , hogy lehet az msn volt a hibás és nem kapta meg az üzenetedet (én spec többször jártam már így ráadásul elérhető módban ) , de a maradék 99 % meg tényleg az , hogy lesz@r vagy csak szimplán olyat írtál amire nem akart válaszolni :)
2010. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
épp egy ugyanilyen helyzetbe bonyolódtam, és úgy döntöttem, h mentem a bőröm, amíg még nem veszik oda a büszkeségem...ha akar, majd keres, légy NŐ
2010. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már így, hogy irtam valakinek és nem irt vissza msn-en... De lehet az is az oka, hogy elfoglalt volt, esetleg játszott... Soha nem tudhatod, nekem rögtön a legrosszabra gondolni... Szerintem még 1x utoljára probálj meg beszélni vele, és ha akkor se ir vissza, hagyd a fenébe!
2010. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!