Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek most ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek tetszem. Tényleg jól néz ki, szép meg minden. Még tetszik is talán, de nem illenénk össze én úgy érzem és látom. És ezért nem próbálkoztam nála mert nem szeretnék csalódást okozni. De a barátnője jobban bejön nekem, de félek próbálkozni nála mert lehet elutasítana a másik lány miatt. Kérlek segítsetek valahogy.
2011. szept. 3. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

mondd meg, hogy a másik lány jobban tetszik neked =)

velem is volt ilyen, nem vesztem össze a barátnőmmel, hanem kerestem már fiút =)

2011. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jedwardlove ***** válasza:
Ha nagyon teccik a csaj,akkor próbálkozz meg nála.ha te is teccel neki,akkor csak nem fog visszautasítani...
2011. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pfú nem könnyű neked .. szerintem beszéljétek meg, amelyik neked tetszik azzal beszélj aztán .. majd meglátod hogy mivan .
2011. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak még mindig attól tartok hogy ne hogy még itt összevesszenek. Az lenne a legjobb ha lenne már valakilye a másik csajnak.
2011. szept. 3. 18:26
 5/5 Dont feed the troll! válasza:
Azt a csajt, akinek te tetszel, bas.zd meg, majd még ugyanazon a napon mondd el a másiknak, hogy neked bejön, stb. Ha visszautasít, akkor is elmondhatod, hogy sikeres napot zártál.
2011. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!