Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan fura! Fiúk! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fura! Fiúk! Miért írhatta ezt?

Figyelt kérdés

Tehát, van egy fiú akinek tökre bejövök és ő is tetszik nekem bár nem mondom hogy nagyon belezúgtam, na mind1...

A lényeg hogy elhívott moziba és facebook-on beszéltük meg hogy mikor talizzunk meg ilyenek és egyszer csak azt mondta hogy NAGYON HIÁNYZOM neki, ez nagyon jól esett! :)

Mondtam h ő is nekem, aztán meg megkérdezte hogy az egyik barátnőmnek van e pasija.... ez a barátnőm mellesleg nagyon szép és mindig is sok pasi rajongott érte...

Mondtam hogy igen van neki, és mikor kérdeztem h miért kérdezi azt mondta h "nem tom" !

Miért kérdezte ezt?? tetszik neki az a csaj?? :S


2011. aug. 29. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű
2011. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán össze akarja hozni a barátjával.
2011. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha egyértelmű akkor miért hívott moziba???
2011. aug. 29. 13:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy gy.ökér! Fuss!:)
2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem hogy ez áll a háttérben!
2011. aug. 29. 13:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Fussak? de olyan kedves velem!
2011. aug. 29. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem tudta volna ezt kitől megkérdezni,így hát hátulról jött,azaz tőled kérdezte meg.Szerintem ez egy paraszt.Amikor rákérdeztél,akkor mondania kellett volna,hogy azért mert a haverjának tetszik.
2011. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor most mit mondjak neki?? mondjam le a mozit? ti mit tennétek ha barátnőtök/barátotok csinálná ezt??? :$
2011. aug. 29. 13:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem találkoznék egy ilyennel..

18/L

2011. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 krameri ***** válasza:
100%

vagy a barátnőd is tetszik neki, lehetséges, de mivel ő foglalt, így tárgytalan.

A másik lehetőség, hogy miután azt mondta hiányzol neki, beszart, hogy ilyet mondott, mit gondolhatsz róla, ezért gyorsan egy skalpvadász alfahímként akarta feltüntetni magát azzal hogy helyetted más lány iránt érdeklődik látványosan. Nekem ez valószínűbbnek tűnik.

Szerintem ne foglalkozz vele, téged hívott el moziba, hát érezd jól magad vele.

2011. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!