Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjek ismerkedni? (ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek ismerkedni? (ahol nem fura, hogy együl megyek)

Figyelt kérdés

26 éves egyedül álló nő vagyok, aki Pesten lakik, sajnos az összes barátom vidéken él, így ha tudunk is találkozni, akkor sem a pasizással foglalkozunk… A baj csak az, hogy én már készen állnék egy új kapcsolatra, de nem tudom hogy hol lenne érdemes keresni, ahol nem ciki hogy egyedül vagyok.

Minden ötletet megköszönök.


2011. jún. 19. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
parkban sétálni, esetleg ha elkezdesz vagy sportolsz olyan helyen, ahol vannak férfiak is
2011. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 józsibarát ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagy kultúrlény. Könyvtártól kezdve az éjszakai lokálokig bárhol lehet ismerkedni, csak a célközönség más kissé.


(Ha gondolod, írj privátot.)

2011. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cora, Auchan, Nagy Tesco, ergo szupermarketek, vagy park amit már mondtak...
2011. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Marci85 válasza:

Szia,


Beszélgetnék veled. Nekem is otthon maradtak az barátok.

Ha van hozzá kedved akkor írj.


Marci

2011. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!