Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova, milyen szórakozóhelyekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova, milyen szórakozóhelyekre menjek, ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hova, milyen szórakozóhelyekre menjek, ahol lehet ismerkedni? Konkrét helyeket várok. Hogy ismerkedtek,adjatok légyszives példát.
2009. aug. 16. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden szórakozóhelyen lehet ismerkedni.
2009. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik szórakozóhelyen lehet ismerkedni szerintem. Nem tudom merre fele laksz de Siófokot mindenképp tudom ajánlani, nagyon jó hely, nagyon nagy partikkal.Egyébként nem kell túl bonyolítani a dolgot szerintem. Odamész meghívod egy italra, közben beszélgettek, megismered egy kicsit aztán mehet a tánc meg ami jön. Lényeg hogy az ilyen tipikus csajozós szövegeket azokat hagyd ki szerintem. Egyszerűen add magad és kész.
2009. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Budapesten tudtok mondani jó szórakozóhelyeket?
2009. aug. 17. 04:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad, hogy milyen "társat" keresel, mint pl. komolyat, vagy egy-egy éjszakás kalandot így elég nehéz a választ megadni... szerintem ezek közül bármelyik helyre mész, akkor fogsz tudni ismerkedni:

[link]

2009. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen komoly kapcsolatra gondoltam.
2009. aug. 20. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem komoly kapcsolatot NE SZÓRAKOZÓHELYEN keress:D

15/L

2009. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 thedani ***** válasza:
Komoly kapcsolat megtalálására tényleg nem a szórakozóhelyeken fogsz feltétlenül rátalálni, de minden megeshet. Én a neten találtam meg a barátnőmet sok csalódás után és 5 éve vagyunk együtt és az esküvőt tervezgetjük. Lehet hogy a szórakozóhelyeken szerencséd lesz, de valószínűleg csak sok sok rossz tapasztalat után. Amúgy valami olyan pesti szórakozó hely kellene neked ahol kevésbé állat zenék vannak és talán ismerkedni is lehet anélkül hogy túl kellene üvöltened a dj birkát. Nyáron a Zöld pardon-t ajánlanám, mert nyitott terű és több féle zene közül válogathatsz és el is tudsz vonulni a kiszemelt nővel beszélgetni. Télre semmi konkrét ötletem nincs.
2009. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!