Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Van két lány, akikkel elkezdtem ismerkedni neten. Nem direkt, de így alakult. Egyik 80 kmre lakik tőlem, a másik pedig ugyanott lakik mint én. Pár nap mulva beszéltem meg mind2vel találkát, de nem tudom, melyiket válasszam. Szerintetek helyes, ha mindkettővel találkozom és utána döntöm el, hogyan tovább? Vagy az már megcsalásnak számít? Logikusan gondolkodva a közelebbit kéne választanom, de a másik lányt is eléggé megkedveltem, és nem szeretném megbántani. Kérnék komoly és őszinte véleméneket erről. KÖszi előre is!
2011. aug. 28. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkozz mindkettő lánnyal és amelyik szimpatikusabb
2011. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, hiszen nem vagytok kapcsolatban.
2011. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közben nyugodtan ismerkedhetsz harmadik, negyedik lánnyal is neten...
2011. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
h lenne már megcsalás? Te hány éves vagy? olyan 14-re gondolok max..
2011. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még egyikkel sem vagy kapcsolatban, tehát semmi gond ha csak a találkozás után választasz.
2011. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ja, de nyilván nem egyszerre találkozom a csajokkal. Mert mi van ha összejövök az első lánnyal? Akkor is randizzak a másikkal is?
2011. aug. 28. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezd meg mind3 2-t. lesz kit ku.rnod.
2011. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!