Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokat kockulok, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat kockulok, hogy lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés
Szinte egész nap otthon ülök a gép előtt. Mostanában kezdek rájönni, hogy csak elpocsékolom az időmet. Szerintetek mit lehet ne csinálni helyette? Jó, hogy menjek ki az utcára, de ott mit csináljak? Sétálgassak körbe-körbe? 17/f
2011. aug. 28. 19:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
mozi, kávézó, úszás, buli, bowling, vagy egy egyszerű séta...
2011. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
100%
Keress ürügyet arra hogy ne a gép előtt ülj. Ismerkedj, keresd az emberek társaságát, légy barátságos másokkal. Legegyszerűbb kiindulópontot az osztálytársak képezik, akikkel elmehetsz néha erre-arra, és sok új ismerősre tehetsz szert, köztük lányokra is. Vagy keress olyan csoportokat akiknek hasonló az érdeklődési körük pl szerepjáték. (Nem számítógépen!)
2011. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
mindjárt kezdődik a suli, inkább tanulj egy picivel többet és leszoksz a gépről... utána már felébredsz remélhetőleg :') haverok vannak?
2011. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Mi barátommal iszonyat nagy kockák voltunk.Nem mentünk sehova,mindent lemondtuk mindezt egy hülye játék miatt,hidd el nem éri meg.Szerencsére a játék is segített,és leszoktam róla,bár barátom néha néha még játszik.


Sok mindent lehet csinálni,kezdődik a suli,tanulj,bulizz,sportolj,barátkozz stb..

2011. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 walk w1th mee ***** válasza:

Bazz én is ezzel szenvedtem kb 2éve..naon gáz volt:S

de én leszoktam róla:) nemtudom hogy,de sikerült összekapnom magam,és most 16/f vok,baratnő is alakulóban..:D

2011. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Ha elvagy a géppel, az nem időpocsékolás. Az az időpocsékolás amihez nincs kedved.

Én is sokat gépezek, mert mitcsináljak? Ha van lehetőség megyek a gép elől.


Nem az hogy sétálgass körbe körbe. elmész a legközelebb városba, sétálsz egy kicsit 2-3utcányit, majd visszajössz. Nembaj az ha nincs értelme, de ki tudja lehet hogy egyszer így botlasz bele életed szerelmébe, meg legalább kicsit kulturálódsz.

2011. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

így még nem röhögtem mint most xD

amúgy igaz kikéne mozdulni de hova ?

2011. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Mivel kockulsz? Milyen játék? Vagy animeee?:P
2011. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
és min kockulsz ?:D én COD BO örökre :D
2011. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Tavasz végèn abbahagytam a kockulást, előtte kocka voltam. Azota több mint 2 honapja van barátnöm. :)) (akivel facebookon ismerkedtem össze.) de azért látod: abbahagytam a kockulást, rögtön összejöttem egy csajjal :D amugymeg irdbe wowba h girlfriend azt kész :D 15/F
2011. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!