Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » L/14 Milyen jelekkel tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L/14 Milyen jelekkel tudom elárulni egy sracnak h nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Elég régóta tetszik és nagyon bele vok zúgva de hogyan mondjam el neki?Már utaltam rá de sztem nem értette.... vis nem tudom;... mondjatok pár jeleket amivel "magamra hozom a figyelmét"de csak számára!!!Köszönöm:D
2009. ápr. 18. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Én sose vaciláltam ezeken! Én a helyedben egyszer, ha meglátnám, megmondanám neki, hogy: Hű, most veszem észre, de jól nézel ki!

:D Legközelebbi talizásnál: Áá, te napról napra helyesebb vagy!

Csak leesik neki, és ha minden jól megy, cselekszik ő! :)

2009. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Sokat mosolyogj menny oda sokat..kérdezgezsd van e barátnője s ha nincs neme akar egyet bokolj neki ...ha mondjuk van egy uj cipöje vagy más cuca akor mond neki h ezt nagyon jól ál stbxD

Sok sikert!


L/14

2009. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Odamész hozzá ledöntöd a padra szájon csókolod és utána azt mondod neki,hogy: szereted! Ennyi.

Komolyara fordítva a szót beszélgess vele bármiről órákról napjáról. DE szntem fontos az,hogy figyelj arra,hogy Ő mennyire kérdez vissza,mert,ha csak kérdezz feleket játszotok(amikor te kérdezel,)az nem jó jel.Ha vissza kérdez és rólad is kérdezget akkor 1/4-es siker :D És bókolj neki,egyszerűket. Amiket az előttem lévő válaszolók mondtak(ruha stb.) Ha Ő is bókol neked akkor már fél siker (= 15F

2009. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Kérdezz Feleleket (:
2009. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem ártana megtanulni írni itt egyeseknek! Köztük a kérdezőnek!
2009. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Figyelj angol billentyum van es csak egyszer egyszer utottem etkezetes betuket!!!!
2009. ápr. 19. 08:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked meg nem ártana beszólni testvérem! Ha nem tetszik ne nézz ide! A válaszok jók.. FOGADD MEG!
2009. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!