Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez gáz lenne? Mit tegyek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz lenne? Mit tegyek, ha erre kerül a sor? Mikor elköszönünk mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy találkozóm van egy fiúval, akinek nagyon tetszek. Ő keresett meg engem és mondta, hogy nagyon tetszek neki és lenne-e kedvem találkozni. Mire én igent mondtam.

Nagyon közeli barátja mondta, hogy jól tud csókolózni meg nagyon szeret is. És hogy eléggé rámenős. Én úgy gondolom egy első randin nem érdemes. Én nem is szeretnék, de ha ő azt szeretné csókoljam meg akkor, hogy reagáljam le?

És amikor elköszönünk egymástól adjak az arcára puszit vagy a szájára? Vagy ne? Hogy lenne a jó?

Bocsi, hogy ilyen kérdést teszek fel, de nekem még ez lesz az első randim és hát eléggé izgulok.

(csak értelmes válaszokat)


2011. aug. 26. 11:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyébként meg köszönöm a választ. :D
2011. aug. 26. 18:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne csókold meg, hanem hagyd, hogy ő tegye meg. Azért nem árt, ha érezteted vele, hogy nem bánnád (pl, öleld át, nézz ÚGY a szemébe, simítsd mege az arcát stb..) Ha nem túl félénk, tapasztalatlan vagy bamba érteni fog a testbeszédedből.


(A közeli barátja honnan tudja, hogy jól csókol? Ez elég b_zisan hangzik...) :D

2011. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

De nem úgy, hanem a fiú előző barátnője mondta a barátjának.(remélem értelmesen sikerült leírnom.):D

2011. aug. 26. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!