Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez gáz lenne? Mit tegyek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz lenne? Mit tegyek, ha erre kerül a sor? Mikor elköszönünk mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy találkozóm van egy fiúval, akinek nagyon tetszek. Ő keresett meg engem és mondta, hogy nagyon tetszek neki és lenne-e kedvem találkozni. Mire én igent mondtam.

Nagyon közeli barátja mondta, hogy jól tud csókolózni meg nagyon szeret is. És hogy eléggé rámenős. Én úgy gondolom egy első randin nem érdemes. Én nem is szeretnék, de ha ő azt szeretné csókoljam meg akkor, hogy reagáljam le?

És amikor elköszönünk egymástól adjak az arcára puszit vagy a szájára? Vagy ne? Hogy lenne a jó?

Bocsi, hogy ilyen kérdést teszek fel, de nekem még ez lesz az első randim és hát eléggé izgulok.

(csak értelmes válaszokat)


2011. aug. 26. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

csak akkor csókold meg ha tényleg tetszik ha meg próbálkozik és nem akarod akkor mond azt h még nem.ha szeret akkor elfogadja ha meg nem akkor nem ért meg akkor hagyjad ott.

ha adsz puszit arcra add

2011. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.:D
2011. aug. 26. 11:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Az arcára adj...

Az első csókot hadd kezdeményezze a pasi:)

2011. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem neked kéne megcsokolni, hanem neki, ez a fiuk dolga. Elsö randin elèg ha egy puszit adsz az arcára.
2011. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt a szájra puszit nem, úgy értettem, hogy kezdeményezni akarnék vele.

Rendben, köszönöm a válaszolóknak.

Egyébként főként arra szól a kérdésem, hogy ha megakar csókolni hadjam? De úgy nem kaphatok el valamit?

Meg azért is kérdeztem adjak-e neki puszit, hogy mi lenne a helyes.

2011. aug. 26. 12:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos, nem, nem kaphatsz el semmi csók közben, legfeljebb egy náthát. De náthás emberrel nem is sztoktunk csókolózni. :) Tégy úgy, ahogy érzed. Amikor majd megpróbál megcsókolni(ha meg akar), akkor úgyis érezni fogod, ha akarod, szóval akkor hagyd neki. Ha meg nem akarod, akkor semmiképp ne csókolózz vele. Egáltalán nem baj az, ha nem akarod elsietni a dolgokat. S ha nem értette meg, akkor meg sem édremel téged. :)
2011. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én boldog lennék ha adna a végén egy puszit (nekem a barátnőm már csókot szokott adni). Ha nem vagy még kész a csókra akkor ne hagyd, de ha ugy érzed kész vagy rá, akkor hagyd.
2011. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak!!:D

Most lehet akkora hülyeséget kérdezek, de megteszem az écet nem csók útján lehet elkapni?

2011. aug. 26. 13:25
 9/13 anonim ***** válasza:
De hülye vagy!!!! xD AIDS-et igy nem kaphatsz el, csak ugy ha ő hordozó és simán lefekszel vele, vagy ha a véretek érintkezik.Nem akarlak ijesztgetni, a csókkal csak a hepatitis-B-t kaphatod el ami a máj betegsège, de csókolozz nyugodtan, közben ne gondolj ezekre!!! :)
2011. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsi csak ezekről én nem tudok nagyon sokat, ugyanis még nem csókolóztam.
2011. aug. 26. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!