Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Milyen ruhát (ruhákat, kiegészítőket) találtok vonzónak (nem kurv*snak! ) egy lányon/nőn?

Figyelt kérdés

Nem a hálószobára gondolok, hogy ott miben látnátok szívesen, hanem ha megláttok egy lányt az utcán, szórakozóhelyen, milyen öltözék az, amelyet előnyben részesítetek?


Képeket is légyszíves linkeljetek!


Köszi


2011. aug. 23. 18:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Neccharisnya, cicanadrág, miniszoknya, tornacipő, térdig érő csizma (télen), bőrkabát.
2011. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy qrvás lenne :)
2011. aug. 23. 18:45
 13/19 anonim ***** válasza:
igen most már látom elnézésedet kérem elnéztem az időt :)
2011. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
semmi gond :)
2011. aug. 23. 18:51
 15/19 anonim ***** válasza:

18:43 vagyok

Képek lemaradtak, pedig azt is kértél.


[link]

Neccharisnyánál külön tetszik, ha szakadt pár helyen:

[link]



[link]


[link]


[link]

2011. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
vagy feszülős naci, vagy pics@gatya, nekem nagyon bejönnek a mellények is egy csajon, meg én inkább sportcipő/tutyi párti vagyok
2011. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl egy minyi szoknya egy blúzzal ami egy picit ki van gombolva, magassarkú meg szép lábak én már akk elolvadtam :DDD
2011. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egy szexi karkötő esetleg nyaklánc, én annyira nem szeretem ha fülbevalos a csaj.. a ruha meg legyen valami laza pl szűk farmer, egy jo top... szerintem az nagyon gáz ha egy lány bő, nagy ruhákban jár. és jo ha összeillő, szines de nem tul rikitó szinűek a ruhái.
2011. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. aug. 23. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!