Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mutassam ki neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki neki, hogy tényleg kell nekem?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel ismerkedem,ő sokszor mondja,hogy akar engem,csak én kellek neki,ilyesmik,énismondom,de nemhiszi el.Hogy mutassam ki neki mégjobban,nemcsak szavakkal,de azokkal is,mit mondjak neki,mit csináljak ha eggyütt vagyunk?
2011. aug. 18. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyértelműen lejön h agyon naiv vagy, valószínű fiatal is! Mit gondolsz hova fog ez kilyukadni? Én megmondom, egyszer majd megkérdezed hogy mivel bizonyítsd, és jön a szex, hogy avval tudod. Ha ő nem érzi az ő baja...
2011. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Funktasztikus ***** válasza:
Én se hiszem el vhogy bnömnek dee kezdem mert akárhányszor összeveszünk mindig kibékülünk...mert ha nem kellenék neki akkor már rég talált vna jobbat:)) az a legjobb ha magátol jön rá:)
2011. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!