Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutassam ki hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki hogy nem csak haver akarok lenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szilveszterkor megismerkedtem tök jól elvoltunk stb. Ő is és én is egy komoly csalódáson vagyunk túl. Annyira nem erőltettem a dolgot néha chateltünk meg véletlenül összefutottunk és jókat beszéltünk. A héten jelezte hogy jönne velem bulizni abba a városba ahol tanulok mert nagyon szereti. Mivel egy helyen lakunk tegnap szintén összefutottunk azt kiteregette a magánéletét meg hogy milyen mély ponton volt stb. Amit nem értettem azt hogy néha elkezdett kekeckedni velem meg beszólogatott persze azért nem hagytam magam de nem durva dolgokra kell gondolni csak úgy poén szintjén. Általában facebook chatelünk sokat szokott mesélni a múltjáról és múltkor is rámírt amikor valami bántotta. Igazából nagyon tetszik nekem és komolyabbat is el tudnék vele képzelni csak félek hogy haverként kezel. Valahogy tennem kéne ez ellen csak nincs stratégiám. A baj hogy nem tudok udvarolni lányoknak. Mi a teendő?
2011. márc. 24. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy őszinte és mondd el neki, hogy mit gondolsz. Mondd el neki, hogy többet kezdtél érezni a haverságnál. De biztosítsd afelől, hogy ha ő nem akarja a dolgot, nem fogod erőltetni, és szeretnéd megőrizni a barátságát.
2011. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom az őszinteség a mai lányoknál mennyire nyerő...
2011. márc. 24. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Na látod, pontosan ez a baj a kérdéssel is... a lánytól függ, hogy mit szeret jobban, a kertelést, vagy ha egyenes odaállnak és a szemébe mondják a dolgokat. Neked jobban kell ismerni, mint nekünk és jobban kell érezned, hogy mire mit reagálna.

Általánosságban azt tudom mondani, hogy próbálj minél több közös programot szervezni, és közelebb kerülni hozzá, amikor már bizalmasabb dolgokról is beszéltek egymással.

2011. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki,én szeretem az őszinte,szókimondó embereket,szóval én azon a párton vagyok,hogy ne kertelj,mondd meg neki nyíltan,hogy tetszik,dicsérd a külsejét,és mondd el Neki,hogy bejön.Chaten ez még könnyebben is megy,mint élőben,ott könnyebben őszinte az ember.
2011. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Felejtsd el azt javaslom.


Amelyik lany kiteregeti neked a maganeletet(volt pasik/mi bantja/stb.) es hallgatod, azzal soha nem lesz a baratsagon kivul mas, mert amikor meglat teged, ezek dolgok fognak eszebe jutni. Es ez bizony nem jo.

2011. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem azon múlik egy kapcsolat jövője, hogy sokat beszél a múltjáról egy lány és te azt meghallgatod. Hanem hogy vonzódik-e hozzád.

Voltam régen hasonló helyzetben. Sokáig nem tettem semmit, de eljutottunk egy pontra, mikor már nem bírtuk tovább a csak barátságot.

Most is egy ilyen kezdődő kapcsolatom van. Hamarosan az egyik beszélgetés végén át fogom ölelni és magamhoz húzom.

Sosem tudtam udvarolni, nem is tudom mi az. Ebben ösztönös vagyok és ezért őszinte. Nekem bevállt.

2011. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!