Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam ki neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki neki, hogy járni akarok vele?

Figyelt kérdés
Volt 1 fiú akivel már sok szor úgy volt h össze jövünk de valakik miatt soha nem jött ez létre!Most megint ki békültünk érzem h olyna mit régen beszélünk meg ijesmi a kedvemért el jött velem sétálniis amit amúgy ö enm szeret.De most még is kicsit furán érzem magam nem tom h közzeledjek ismét felé.Szerintetek mit csináljak?
2009. máj. 4. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
éha amikor csak beszélgettek nézd őt csak egyszerűen nézd és ha megkérdezi mi az? mondd neki semmi semmi csak jól nézel ki...mondd neki hogy van valaki aki tetszik neked és akihez vonzódsz csak nem tudod, hogy ő mit érez és ha megkérdezi hogy ki az mondd hogy nevet nem mondasz de az az illető elég közel van hozzád...öltözz csinosanm,nőiesen amikor vele vagy és lépkedj csábosan...
2009. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de nem furi ha egy lány mondja a fiúnak h jól nézel ki???

Én ezt soha nem tudnám neki mondani.Régebben volt olyan h be rugtam és el mondtam neki h mennyire szeretm majdnem csók is volt csak ö nem akarta mert részeg voltam és azt mondta h nem akarja azt h azt hidjem h ki akar használni amúhy sokak szerint is kölcsönös ez az érzés nem csak én érzem így (PL:család barát haverok ismerösök)de mostanában h meg kérdezik it érzek iránta mindig le tagadom azt mondom h semmyt és mikor fel hozzák azt h de szerelmet vallottál neki azt mondom h ez már rég volt ez baj?ha ezt mondom

2009. máj. 4. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell mindig mindent kimondani... egyetértek az 1. komment írójával öltözz fel nőiesen szexisen de ne kihívóan vess be 1-2 női praktikát, szemezz vele, amikor Pedig beszéltek nézz mélyen a szemébe ha ő járni szeretne veled biztosan veszi mahd a jeleidet és lépni fog :)
2009. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!