Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hoy mutassam ki a suliban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoy mutassam ki a suliban egy srácnak hogy bejön nekem ha nem is találkozunk csak szünetben egy pillanatra?

Figyelt kérdés
16L.
2011. márc. 5. 18:23
 1/8 anonim válasza:

Írj neki facebookon vagy msn-en.

De előtte tanulj meg gépelni.

2011. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bróbáld szünetekben stílörni. Aztán meny oda hozzá és kérdezd meg hogy rá-e ér suli után mert akkor sétálhatnánk egy kicsit. Aztán találjatok közös témát. És a többi jön magától.
2011. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen tudom hogy elírtam nah de attól még tudok írni :)

azért kösz a választ. megpróbálom csak félek h koppon maradok

2011. márc. 5. 18:32
 4/8 A kérdező kommentje:
h
2011. márc. 5. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
írj rá facebookon.:D
2011. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez a facebook annyira személytelen sztem....

hányadikos a srác?milyen típusnak tűnik?

én jobban értékelném azt,hogy személyesen beszélnek vlem.persze ez olyan eset ha elérnek :)

szal nyugodtan menny oda hozzá,és egy kis sétára hívd el.ha érdekled bele megy ha nem és nem bunkó finoman utasít vissza,és az nem olyan vészes :)

próbálkozni kell

2011. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lottó ötös nyertes vigyor! mosolyogj rá nagyon szépen és valami kamu kérdéssel találd meg, a lényeg, hogy beszéljetek. ha már párszor beszéltetek akkor nyugodtan érj hozzá.
2011. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szólítsd le, kérdezd meg, hogy lemenne-e hozzátok vagy a parkba suli után. Nézz mélyen a szemébe az általában bejön, majd valami kialakul azért szurkolok, hogy sikerüljön!!!

12L

2011. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!