Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A néger pasiknak miért tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A néger pasiknak miért tetszenek a szöke haju lányok?

Figyelt kérdés
én is szöke vagyok...és nagyon tetszenek a néger pasik föleg inkább a fél négerek,és kiváncsi vagyok miért szeretik a szöke lányokaat...irjatok! :)21L
2011. aug. 18. 00:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Mert könnyebb őket felszedni és megdugni,mint a nem szőkéket.
2011. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
mert azokat könnyebben meg lehet dugni
2011. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek az első kettővel :)
2011. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
nem értem, a hajszin dönti el, h kit mennyire könnyű megd.gni?? én is szőke vagyok, de csak 2 pasival voltam..
2011. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azért mert náluk ritka a fehér bőrű és szőke hajú nő/lány és valószínűleg ezért!Ugyan úgy mint egy magyarnak tetszik egy barna bőrű nő mert egzotikusnak tartja!Na náluk ez ugyan így van csak fordítva!
2011. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább az olyan szőkékre igaz, akiknek a hajuk töve meg a szemöldökük fekete....
2011. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
hát rohattul nem könnyebb egy szpke nőt megdugni. én is szőke vagyok és.. soha nem voltam közönséges. mondjuk 17 vsgyok de senkit nem engedek közel .... ha nem járunk szval belehet kussolni köszi puszi
2011. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%

A szőke hajúak általában közönségesebbek (tisztelet a kivételnek!!) és persze a barnák közt is van közönséges, de a szőkék közt nagyobb arányban.

Nekem háromszor volt egyéjszakás kalandom (31/F amúgy) mindháromszor szőke nő volt, és nem volt nehéz őket "táncba vinni". Míg barnával még sosem sikerült, de már nem is akarom, mert inkább feleségül vettem egy barnát :)

2011. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%
utolsó, jaja, be lehet kussolni!! szőke póveeer :DD
2011. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
a fiuk a csak irigykednek:D:D hogy a lányoknak jobban bejön a kávé mint a tej...
2011. aug. 18. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!